Ogromna, żenująca wpadka Hanny Gronkiewicz-Waltz! "Mamy rekord!"

Mamy kolejny rekord! Wczoraj #IILiniametra przejechało prawie 170 tys. pasażerów. Cieszy mnie, że wybieracie #MetroWarszawskie #metro2 #mobilnawarszawa - pochwaliła się prezydent Warszawy na swoim profilu. Tyle, że we wtorek, 13 grudnia, do Warszawy zjechali się ludzie z całej Polski, całe centrum było sparaliżowane, poruszać się można było prawie wyłącznie metrem.

Ogromna, żenująca wpadka Hanny Gronkiewicz-Waltz! "Mamy rekord!"

Zobacz także:

PILNE! Prokuratura wszczęła śledztwo ws. GIGANTYCZNEJ łapówki przyjętej przez Hannę Gronkiewicz-Waltz!
PILNE! Prokuratura wszczęła śledztwo ws....
Chalidow broni muzułmanów ws. zamachów w Europie! "Człowiek odpowiada przed Bogiem"!
Chalidow broni muzułmanów ws. zamachów w Europie!...
Tak wyglądały prostytutki 100 lat temu. Zdjęcia długo były ukrywane. (FOTO)
Tak wyglądały prostytutki 100 lat temu. Zdjęcia...

13 grudnia, w rocznicę stanu wojennego, w całej Warszawie odbyły się liczne zgromadzenia. Największe z nich - marsz Komitetu Obrony Demokracji oraz kontrmanifestacja zwolenników PiS - zablokowały Aleje Jerozolimskie. Protestowali także Obywatele RP, członkowie Protestu Kobiet i Inicjatywy Feministycznej, pod Sejmem protestowały osoby związane ze Stowarzyszeniem Solidarnie w Akcji oraz środowiskiem feministycznym skupionym wokół Protestu Kobiet. W centrum Warszawy odbyła się również manifestacja organizowana m.in. przez Związek Osób Represjonowanych w Stanie Wojennym. W sumie, w Warszawie protestowało kilkadziesiąt tysięcy osób.

Warto też dodać, że przez wiele dni przed 13 grudnia, ZDM oraz ZTM ostrzegały przed utrudnieniami w Centrum oraz... zachęcały do korzystania w tym dniu z kolejki podziemnej.

"Najpewniejszym środkiem transportu będzie metro." - pisali 10 grudnia miejscy urzędnicy. Dodatkowo, kolejka podziemna jeździła tego dnia częściej niż zwykle.

Wpis Hanny Gronkiewicz-Waltz odpowiednio skomentowali internauci.

Wpis Gronkiewicz-Waltz jest żenujący... Myślała, że ludzie nie zauważą tej "drobnej" wpadeczki? 

wRealu24.pl

źródło:wawalove.pl