loading...

Były oficer WSI powiązany z wyprowadzeniem pieniędzy ze SKOK Wołomin, aresztowany!

Aresztowany dziś został Krzysztof W. - były oficer WSI, fundament Fundacji Pro Civili. Podejrzewany o udział w zorganizowanej grupie przestępczej, wyprowadzającej pieniądze ze SKOK Wołomin - mowa tu o kwotach bliskich 100 mln złotych - czytamy w najnowszym wpisie dziennikarza śledczego, Wojciecha Sumlińskiego twórcy książki "Niebezpieczne związki Andrzeja Leppera".

Były oficer WSI powiązany z wyprowadzeniem pieniędzy ze SKOK Wołomin, aresztowany!

Zobacz także:

Masakra! Gwałcą już nie tylko kobiety. Wzięli się też za... samochody. (WIDEO 18+)
Masakra! Gwałcą już nie tylko kobiety. Wzięli się...
Jak się urządzić?
Jak się urządzić?

Czyżby polskie państwo na poważnie wzięło się za dawne komunistyczne środowisko służb specjalnych niszczących przez lata polską gospodarkę?

 

Aresztowany dziś został Krzysztof W. - były oficer WSI, fundament Fundacji Pro Civili. Podejrzewany o udział w zorganizowanej grupie przestępczej, wyprowadzającej pieniądze ze SKOK Wołomin - mowa tu o kwotach bliskich 100 mln złotych.

 

Raz kolejny okazuje się, jak niebezpieczne dla funkcjonowania kraju staje się funkcjonowanie pewnych środowisk, działających niemal bezszelestnie - z racji siatki kontaktów, umożliwiających im rozszerzanie swojej bezprawnej władzy, gdzie najpoważniejszym przypadkiem stała się opieka Bronisława Komorowskiego.

 

Jeśli ktokolwiek zwracał się do niego, jako do ministra obrony narodowej, z informacją o tym, że na warszawskiej uczelni WAT, działa Pro Civili, uwikłana w rozmaite przestępcze interesy, skutkiem czego było wyprowadzenie z tejże uczelni kilkuset milionów złotych - i kiedy oficerowie zgłaszali się do Komorowskiego, mówili mu o tym, źle kończyli. Ich kariery były łamane. Działania przestępcze były skutecznie chronione.

 

Istnym tematem rzeką są tego typu działania - koleje z nich opisane zostały w "ABW", której premiera już w najbliższych dniach.

 

Aresztowanie Krzysztofa W jest więc kolejnym krokiem ku temu, by zrozumieć, jak patologicznym bytem są związki najważniejszych osób w państwie z Pro Civili, czy ogółem ujmując środowiskiem osób powiązanych między sobą, a których historie skupia jeden skrót nazwowy: WSI - czytamy na profilu Wojciecha Sumlińskiego na Facebooku.

 

wRealu24.pl

Zobacz również:

loading...
loading...