loading...

Marian Kowalski BEZ CENZURY! O IPP, Jedwabnym szlaku, papieżu Franciszku, islamistach i systemie! (Video)

Marian Kowalski - społecznik i publicysta telewizji "Idź pod prąd" był gościem specjalnym programu Marcina Roli, W cztery oczy dla portalu wRealu24.pl

Marian Kowalski BEZ CENZURY! O IPP, Jedwabnym szlaku, papieżu Franciszku, islamistach i systemie! (Video)

Zobacz także:

Gadowski: "Europa jest zbyt bogatą wioską żeby istnieć!" Islam zniszczy świat jaki znamy? (Video)
Gadowski: "Europa jest zbyt bogatą wioską żeby...
"Ojciec wymienił mnie za kozę!" Przerażający dokument o handlu kobietami w islamie! Tak to wygląda! (Video)
"Ojciec wymienił mnie za kozę!" Przerażający...
Masakra! Gwałcą już nie tylko kobiety. Wzięli się też za... samochody. (WIDEO 18+)
Masakra! Gwałcą już nie tylko kobiety. Wzięli się...
Jak się urządzić?
Jak się urządzić?

Panowie poruszyli wiele bardzo ostrych kwestii, którymi żyje dziś cała Polska. Od historii Magdy Żuk po papieża Franciszka, ekspansji Chin i Kościoła Katolickiego.

 

Cięty język, ostre komentarze, szczególna niechęć do ideologii skrajnie lewicowej, marksistów i neoliberałów - te cechy na pewno wyróżniają Mariana Kowalskiego z tłumu. 

 

Podczas rzeczonego wywiadu, który do obejrzenia już na YouTube (a także poniżej) panowie poruszyli wiele istotnych kwestii dotyczących spraw bieżących w naszym kraju.

 

Gdy niezwykle ciekawa, pełna trafnych opinii i refleksji rozmowa miała już dobiec końca, redaktor Rola przekazał Kowalskiemu jeszcze jedno pytanie od widza (program był transmitowany na żywo w serwisie YouTube).

 

Widz pytał o to, co Marian Kowalski sądzi o aborcji. Ten oczywiście odniósł się do tematu, ale nie zdradził jedynie tego, czy jest za czy przeciw, ale podzielił się bardzo ciekawą opinią. W jego opinii, niektórzy mężczyźni, którzy opowiadają się za aborcją, a nawet nierzadko do niej namawiają, traktują kobiety bardzo przedmiotowo.

 

– Odpowiedzialność za tę kwestię, że kobiety muszą pozbywać się swojego dziecka, ponoszą mężczyźni. Bo żeby być w ciąży, potrzebny jest też mężczyzna. Dlaczego te kobiety są osamotnione w pewnym momencie? – pyta kontrowersyjny przedstawiciel środowisk narodowych.

 

– Niektórzy polscy mężczyźni są nieodpowiedzialni. Traktują kobiety jak dodatek do alkoholu i innych używek na imprezie. I to jest dla mnie bardzo niepokojące – skwitował celnie Kowalski

 

Gdzie gorący przeciwnicy walki z szowinizmem? Czyż nie jest tak, że mężczyźni protestujący w całej Polsce za aborcją, mogą tak naprawdę walczyć o to, by kobieta nadal mogła służyć im tylko do zaspokajania popędu seksualnego, bez żadnych konsekwencji?

 

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia wywiadu z Marianem Kowalskim:

Zobacz również:

wRealu24.pl

loading...
loading...