loading...

Marian Kowalski BEZ CENZURY! O IPP, Jedwabnym szlaku, papieżu Franciszku, islamistach i systemie! (Video)

Marian Kowalski - społecznik i publicysta telewizji "Idź pod prąd" był gościem specjalnym programu Marcina Roli, W cztery oczy dla portalu wRealu24.pl

Marian Kowalski BEZ CENZURY! O IPP, Jedwabnym szlaku, papieżu Franciszku, islamistach i systemie! (Video)

Zobacz także:

loading...

Panowie poruszyli wiele bardzo ostrych kwestii, którymi żyje dziś cała Polska. Od historii Magdy Żuk po papieża Franciszka, ekspansji Chin i Kościoła Katolickiego.

 

Cięty język, ostre komentarze, szczególna niechęć do ideologii skrajnie lewicowej, marksistów i neoliberałów - te cechy na pewno wyróżniają Mariana Kowalskiego z tłumu. 

 

Podczas rzeczonego wywiadu, który do obejrzenia już na YouTube (a także poniżej) panowie poruszyli wiele istotnych kwestii dotyczących spraw bieżących w naszym kraju.

 

Gdy niezwykle ciekawa, pełna trafnych opinii i refleksji rozmowa miała już dobiec końca, redaktor Rola przekazał Kowalskiemu jeszcze jedno pytanie od widza (program był transmitowany na żywo w serwisie YouTube).

 

Widz pytał o to, co Marian Kowalski sądzi o aborcji. Ten oczywiście odniósł się do tematu, ale nie zdradził jedynie tego, czy jest za czy przeciw, ale podzielił się bardzo ciekawą opinią. W jego opinii, niektórzy mężczyźni, którzy opowiadają się za aborcją, a nawet nierzadko do niej namawiają, traktują kobiety bardzo przedmiotowo.

 

– Odpowiedzialność za tę kwestię, że kobiety muszą pozbywać się swojego dziecka, ponoszą mężczyźni. Bo żeby być w ciąży, potrzebny jest też mężczyzna. Dlaczego te kobiety są osamotnione w pewnym momencie? – pyta kontrowersyjny przedstawiciel środowisk narodowych.

 

– Niektórzy polscy mężczyźni są nieodpowiedzialni. Traktują kobiety jak dodatek do alkoholu i innych używek na imprezie. I to jest dla mnie bardzo niepokojące – skwitował celnie Kowalski

 

Gdzie gorący przeciwnicy walki z szowinizmem? Czyż nie jest tak, że mężczyźni protestujący w całej Polsce za aborcją, mogą tak naprawdę walczyć o to, by kobieta nadal mogła służyć im tylko do zaspokajania popędu seksualnego, bez żadnych konsekwencji?

 

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia wywiadu z Marianem Kowalskim:

Zobacz również:

wRealu24.pl

loading...
loading...