loading...

Katarzyna Bujakiewicz wyrzucona z TVN! Zobacz jaki powód podali producenci.

Katarzyna Bujakiewicz właśnie straciła pracę w jednej z dużych produkcji TVN. Chodzi o program "Mali Giganci", gdzie zasiadała na fotelu jurora. "Fakt" donosi, że od tej decyzji nie ma odwołania. Powody jakie podali producenci telewizyjnego show są co najmniej zaskakujące. 

Katarzyna Bujakiewicz wyrzucona z TVN! Zobacz jaki powód podali producenci.

Zobacz także:

loading...

Kolejny sezon "Małych Gigantów" będzie obecny w wiosennej ramówce TVN. Jednak na fotelu jurorskim zabraknie Katarzyny Bujakiewicz. Producenci zerwali z nią współpracę. Według nich Kasia nie ma w sobie iskry i temperamentu. No tak, w końcu i w programie przeznaczonym dla dzieci "musi być pazur". 

To była decyzja producentów. Według nich Kasia była zbyt spokojna i stonowana, a przez to czasem nudna, a show potrzebuje energii. Teraz szukają osoby z temperamentem podobnym do pozostałej dwójki jurorów - powiedział informator Faktu.

Nie wiemy jeszcze kto zastąpi uwielbianą przez masę ludzi Katarzynę Bujakiewicz. Podobno rozmowy wciąż trwają. Aktorka nie pozostanie bezrobotna. Jej fani będą ją mogli oglądać w serialu "Na dobre i na złe". 

wRealu24.pl

źródło: wp.pl

loading...
loading...