Katarzyna Bujakiewicz wyrzucona z TVN! Zobacz jaki powód podali producenci.

Katarzyna Bujakiewicz właśnie straciła pracę w jednej z dużych produkcji TVN. Chodzi o program "Mali Giganci", gdzie zasiadała na fotelu jurora. "Fakt" donosi, że od tej decyzji nie ma odwołania. Powody jakie podali producenci telewizyjnego show są co najmniej zaskakujące. 

Kolejny sezon "Małych Gigantów" będzie obecny w wiosennej ramówce TVN. Jednak na fotelu jurorskim zabraknie Katarzyny Bujakiewicz. Producenci zerwali z nią współpracę. Według nich Kasia nie ma w sobie iskry i temperamentu. No tak, w końcu i w programie przeznaczonym dla dzieci "musi być pazur". 

To była decyzja producentów. Według nich Kasia była zbyt spokojna i stonowana, a przez to czasem nudna, a show potrzebuje energii. Teraz szukają osoby z temperamentem podobnym do pozostałej dwójki jurorów - powiedział informator Faktu.

Nie wiemy jeszcze kto zastąpi uwielbianą przez masę ludzi Katarzynę Bujakiewicz. Podobno rozmowy wciąż trwają. Aktorka nie pozostanie bezrobotna. Jej fani będą ją mogli oglądać w serialu "Na dobre i na złe". 

wRealu24.pl

źródło: wp.pl

Najnowsze

Pokaż więcej