Petroglify - malunki naskalne, które przedstawiają kosmitów. (WIDEO)

wRealu24.pl

Petroglify -  malunki naskalne, które przedstawiają kosmitów. (WIDEO)

Zobacz także:

Astronauci w jaskiniach testują warunki kosmiczne.(WIDEO)
Astronauci w jaskiniach testują warunki...
Lady Gaga: Książę Karol Windsor jest kosmitą. (WIDEO)
Lady Gaga: Książę Karol Windsor jest kosmitą. (WIDEO)
Wzruszające słowa córki Pawła Zarzecznego po jego śmierci! Wspaniałe pożegnanie swojego taty...
Wzruszające słowa córki Pawła Zarzecznego po jego...
Setki rozkładających się zwłok w Gangesie. Te fotografie wstrząsnęły światem! (FOTO, WIDEO 18+)
Setki rozkładających się zwłok w Gangesie. Te...

Coraz częściej na świecie odnajdowane są malowidła naskalne, które przedstawiają dziwne nieludzkie stworzenia. Obrazy te mogą mieć nawet 100.000 lat. 

W Australijskich jaskiniach w 1838 r. odkryto malowidła zwane Wandjina. Przedstawiają one rysunki istot mających 6 metrów wzrostu. Miejscowa ludność przekazuje sobie z pokolenia na pokolenie podania na temat dziwnych osób przybyłych z nieba, które przyniosły ze sobą cywilizację i dobrobyt dla ludzi. Przedstawieni są jako postacie bez ust z wielkimi czarnymi oczami na białym tle. Wyglądają jak gigantyczne sowy lub astronauci.

W Indyjskich jaskiniach odkryto malunki interpretujące starożytnych obcych wraz z kawałkami sztuki, które mogą pochodzić spoza ziemi. Indyjscy eksperci uważają,że odnalezione malowidła naskalne także mogły powstać 100.000 lat temu. Zadziwiające jest także to, że do malowania petroglifów użyto takiego rodzaju farb czy substancji, które pomimo tylu wieków nie wyblakły.

Malowidła odnalezione w Peruwiańskich jaskiniach także przedstawiają postaci, które nie przypominają ludzi. Ówcześni ludzie, którzy dokumentowali dziwne zjawiska malowali także symbole geometryczne, kwadraty, romby oraz dziwne nieczytelne napisy. Pośród malowideł naskalnych znajdują się także wizerunki pasterzy, myśliwych, pół-realistyczne zoomorficzne postaci tj. jaguary, wielbłądy czy ryby. Zadziwiające jest to że petroglify z tak odległych miejsc na ziemi są niemal identyczne. Wszystkie mają cechę wspólną. Przedstawiają tajemnicze postacie.