loading...

Kim Kardashian ofiarą uzbrojonych bandytów.

wRealu24.pl

Kim Kardashian ofiarą uzbrojonych bandytów.

Zobacz także:

"Takiej MASAKRY Europa jeszcze nie widziała, wasze ulice spłyną krwią!" ISIS zapowiedziało największy zamach. Podali datę i miejsce. (VIDEO)
"Takiej MASAKRY Europa jeszcze nie widziała, wasze...
Le Pen chce LIKWIDACJI funduszy strukturalnych dla Polski i Europy Środkowej!
Le Pen chce LIKWIDACJI funduszy strukturalnych dla...
Rozpuszcza złogi i oczyszcza jelita. Wystarczy tylko tydzień kuracji! Zobacz jak to wykonać!
Rozpuszcza złogi i oczyszcza jelita. Wystarczy tylko...
Gdańsk: Gigantyczny frachtowiec Arctic Ocean wpłynął do polskiego portu.
Gdańsk: Gigantyczny frachtowiec Arctic Ocean wpłynął...

Do zdarzenia doszło w Paryżu. Przebywająca we Francuskiej stolicy amerykańska celebrytka stała się ofiarą pięciu fałszywych policjantów. Łupem padła biżuteria warta kilka milionów dolarów.   

Od kilku dni Kim Kardashian wraz z siostrami przebywa w Paryżu. W nocy z niedzieli na poniedziałek doszło do incydentu, w którym napadnięto celebrytkę. Pięciu fałszywych policjantów weszło do domu w którym przebywała Kim.

- "Wdarli się do pokoju gwiazdy, wycelowali bronią w Kardashian  i okradli z biżuterii wartej "kilka milionów dolarów" - podaje Reuters. Jak dodaje asystenta  „Gwieździe na szczęście nic się nie stało. Kim jest "bardzo roztrzęsiona, ale nie doznała fizycznej krzywdy".

Mąż Kim Kanye West przerwał koncert w ramach Meadows Festival w Nowym Jorku, gdy tylko dowiedział się o całym zajściu. Nie wiadomo, czy podczas całego zajścia dzieci były z matką. Francuska policja zajęła się już sprawą. Na razie nie zidentyfikowano sprawców.  

loading...
loading...