loading...

Petru stara się przeprosić za swój romans! Nadal ma gdzieś żonę i dzieci... Specjalne oświadczenie klauna Polskiej polityki! Całość!

Ryszard Petru - największe pośmiewisko polskiej polityki wydal oświadczenie, w którym przeprasza za swoje chamskie i podłe zachowanie.

Petru stara się przeprosić za swój romans! Nadal ma gdzieś żonę i dzieci... Specjalne oświadczenie klauna Polskiej polityki! Całość!

Zobacz także:

Internet pęka ze śmiechu! Były szef Nowoczesnej bohaterem pytania w Milionerach!
Internet pęka ze śmiechu! Były szef Nowoczesnej...
Najlepszy ze wszystkich odcinek "Ucha Prezesa"! Do Kaczyńskiego przychodzą: Petru, Schetyna, Kukiz i Liroy! Koniecznie zobacz! (Video)
Najlepszy ze wszystkich odcinek "Ucha Prezesa"! Do...
Terroryści zabijają najmłodszych a ich rodacy...tatuują sobie pszczółki. Kolejny, żenujący sposób na walkę z terroryzmem!
Terroryści zabijają najmłodszych a ich...
„Atlantyda Południa” odnaleziona. 50 tysięcy lat temu żyli tu ludzie. (VIDEO)
„Atlantyda Południa” odnaleziona. 50 tysięcy lat...

"Wiem, że dla wielu z Was nasz dotychczasowy protest w sali plenarnej może być niezrozumiały. Chciałbym jednak, abyście wiedzieli, że nie mogliśmy zgodzić się na ograniczanie prawa mediów do informowania społeczeństwa o pracach Sejmu" - pisze w liście Petru wyjaśniając w ten sposób przyczyny protestu.

Nigdzie nie ma przeprosin dla rozbitych rodzin...

W niedzielę o godzinie 12:00 ma zebrać się zarząd partii, który zadecyduje o dalszej części protestu w czasie sejmowego kryzysu. W dalszej części listu Petru podkreślił, że jest mu przykro, jeśli ktoś poczuł się urażony jego zachowaniem. Petru chce jednak, by "Nowocześni" znów mu uwierzyli.

Zobacz również:

wRealu24.pl

loading...
loading...