Petru stara się przeprosić za swój romans! Nadal ma gdzieś żonę i dzieci... Specjalne oświadczenie klauna Polskiej polityki! Całość!

Ryszard Petru - największe pośmiewisko polskiej polityki wydal oświadczenie, w którym przeprasza za swoje chamskie i podłe zachowanie.

Petru stara się przeprosić za swój romans! Nadal ma gdzieś żonę i dzieci... Specjalne oświadczenie klauna Polskiej polityki! Całość!

Zobacz także:

Scheuring-Wielgus uważa, że można nakłaniać do zabicia Kaczyńskiego i szkalować Jana Pawła II! To przecież tylko teatr!
Scheuring-Wielgus uważa, że można nakłaniać do...
HIT! Polityk .Nowoczesnej bredzi coś o "sędziach kleptomanach" w programie na żywo! Inni goście pękają ze śmiechu! (Video)
HIT! Polityk .Nowoczesnej bredzi coś o "sędziach...
Polska nastolatka powiesiła się w brytyjskiej szkole! Nie wytrzymała rasistowskich ataków!
Polska nastolatka powiesiła się w brytyjskiej...
Najgorsza "broń w historii świata" Adolfa Hitlera została sprzedana za niebotyczną kwotę! (FOTO)
Najgorsza "broń w historii świata" Adolfa Hitlera...

"Wiem, że dla wielu z Was nasz dotychczasowy protest w sali plenarnej może być niezrozumiały. Chciałbym jednak, abyście wiedzieli, że nie mogliśmy zgodzić się na ograniczanie prawa mediów do informowania społeczeństwa o pracach Sejmu" - pisze w liście Petru wyjaśniając w ten sposób przyczyny protestu.

Nigdzie nie ma przeprosin dla rozbitych rodzin...

W niedzielę o godzinie 12:00 ma zebrać się zarząd partii, który zadecyduje o dalszej części protestu w czasie sejmowego kryzysu. W dalszej części listu Petru podkreślił, że jest mu przykro, jeśli ktoś poczuł się urażony jego zachowaniem. Petru chce jednak, by "Nowocześni" znów mu uwierzyli.

Zobacz również:

wRealu24.pl