Petru stara się przeprosić za swój romans! Nadal ma gdzieś żonę i dzieci... Specjalne oświadczenie klauna Polskiej polityki! Całość!

Ryszard Petru - największe pośmiewisko polskiej polityki wydal oświadczenie, w którym przeprasza za swoje chamskie i podłe zachowanie.

Petru stara się przeprosić za swój romans! Nadal ma gdzieś żonę i dzieci... Specjalne oświadczenie klauna Polskiej polityki! Całość!

Zobacz także:

Najlepszy ze wszystkich odcinek "Ucha Prezesa"! Do Kaczyńskiego przychodzą: Petru, Schetyna, Kukiz i Liroy! Koniecznie zobacz! (Video)
Najlepszy ze wszystkich odcinek "Ucha Prezesa"! Do...
Posłanka .Nowoczesnej obnaża brutalną prawdę o Petru! Lepiej usiądźcie...
Posłanka .Nowoczesnej obnaża brutalną prawdę o...
Dzieci były w makabrycznym stanie! Gwałcił je ich własny ojciec!
Dzieci były w makabrycznym stanie! Gwałcił je ich...
Wchodzi do autobusu pozorując śmierć swojego dziecka, które już nie żyło.(WIDEO)
Wchodzi do autobusu pozorując śmierć swojego...

"Wiem, że dla wielu z Was nasz dotychczasowy protest w sali plenarnej może być niezrozumiały. Chciałbym jednak, abyście wiedzieli, że nie mogliśmy zgodzić się na ograniczanie prawa mediów do informowania społeczeństwa o pracach Sejmu" - pisze w liście Petru wyjaśniając w ten sposób przyczyny protestu.

Nigdzie nie ma przeprosin dla rozbitych rodzin...

W niedzielę o godzinie 12:00 ma zebrać się zarząd partii, który zadecyduje o dalszej części protestu w czasie sejmowego kryzysu. W dalszej części listu Petru podkreślił, że jest mu przykro, jeśli ktoś poczuł się urażony jego zachowaniem. Petru chce jednak, by "Nowocześni" znów mu uwierzyli.

Zobacz również:

wRealu24.pl

loading...
loading...