Kochanka Petru komentuje romans! Schmidt udzieliła wywiadu!

Joanna Schmidt, posłanka Nowoczesnej i jednocześnie jedna z dwóch głównych postaci afery portugalskiej udzieliła wywiadu dla radia Merkury. Padło pytanie o romans z Ryszardem Petru. Zobacz co odpowiedziała.

Kochanka Petru komentuje romans! Schmidt udzieliła wywiadu!

Zobacz także:

Ziemkiewicz mocno o Petru: Wszyscy mają go za przygłupa!
Ziemkiewicz mocno o Petru: Wszyscy mają go za...
Kaczyński mocno o Misiewiczu: Powinien zniknąć! Czy to koniec słynnego rzecznika MON?
Kaczyński mocno o Misiewiczu: Powinien zniknąć! Czy...
Chalidow broni muzułmanów ws. zamachów w Europie! "Człowiek odpowiada przed Bogiem"!
Chalidow broni muzułmanów ws. zamachów w Europie!...
Tak wyglądały prostytutki 100 lat temu. Zdjęcia długo były ukrywane. (FOTO)
Tak wyglądały prostytutki 100 lat temu. Zdjęcia...Wszystko zaczęło się od zdjęcia Ryszarda Petru oraz Joanny Schmidt. Fotografia została wykonana na pokładzie samolotu, którym para leciała w sylwestra do Portugalii. 

W sieci zawrzało.

Tuż po powrocie Ryszard Petru przyznał, że był to wyjazd prywatny. Zaraz później żona wyrzuciła go z domu a Joanna Schmidt oznajmiła, że rozwiodła się z mężem. 

Joanna Schmidt do tej pory raczej milczała. Ograniczała się do wysyłania SMS-ów lub odsyłała do współpracowników. Dzisiaj przerwała milczenie. Z posłanką udało się porozmawiać reporterowi Radio Merkury.

– To, w jaki sposób spędzam sylwestra, to moja prywatna sprawa – stwierdziła Schmidt. Dopytywana, gdzie była z Ryszardem Petru, odpowiedziała: – Wszystko na temat naszego wyjazdu zostało powiedziane. Nie będę komentować gdzie i jak spędziłam sylwestra.

Padło także pytanie o rzekomy romans z Petru.

- Wielu też dopytuje, czy państwo są w związku?
– Odkąd weszłam do polityki, nie mam w zwyczaju komentować swoich prywatnych spraw. Wszystko na temat wyjazdu zostało powiedziane.

wRealu24.pl

źródło: Radio Merkury.