Kijowscy ukradzione KODowi pieniądze przeznaczali na perfumy i ubrania z Paryża! BUNT w KODzie!

Pierwszy ujawniony złodziej III RP - Mateusz Kijowski, przeznaczał zrabowane KODowi pieniądze na ciuchy i perfumy sprowadzane z Francji? 

Kijowscy ukradzione KODowi pieniądze przeznaczali na perfumy i ubrania z Paryża! BUNT w KODzie!

Zobacz także:

Słynny KODziarz porównuje PiS do WRON-u i twierdzi, że to zorganizowana grupa...
Słynny KODziarz porównuje PiS do WRON-u i twierdzi,...
Awantura podczas wizyty Andrzeja Dudy! Nagranie trafiło do sieci. (WIDEO)
Awantura podczas wizyty Andrzeja Dudy! Nagranie...
Dostałeś taki SMS? Natychmiast go usuń! Kłopoty OLX.pl!
Dostałeś taki SMS? Natychmiast go usuń! Kłopoty OLX.pl!
Dla jednych bohaterka dla drugich zbrodniarz! Pielęgniarka udawała, że szczepi dzieci. Grozi jej kara więzienia!
Dla jednych bohaterka dla drugich zbrodniarz!...

Kolejne doniesienia odnośnie kradzieży Kijowskiego...ten człowiek nie ma żadnych zahamowań, kultury, obycia i honoru.

"Opublikuje rachunki z perfumerii i markowych sklepów w Paryżu i La Rochelle gdzie pp Kijowscy za kasę #KOD "bronili demokracji" kosztem alimentów" - napisał na swoim profilu na Facebooku pierwszy koordynator KOD-u we Francji.

W środę wieczorem Onet.pl i "Rzeczpospolita" ujawniły, że Mateusz Kijowski wystawiał faktury Komitetowi Obrony Demokracji. Pieniądze ze zbiórek publicznych na KOD trafiały do firmy Mateusza Kijowskiego i jego żony Magdaleny Kijowskiej. Łącznie chodzi o faktury na kwotę ponad 91 tysięcy złotych. 

Maciej Klawikowski, pierwszy koordynator KOD-u we Francji sugeruje, że Mateusz i Magdalena Kijowscy ze składek KOD-u kupowali markowe ubrania i perfumy.
 
"Dlaczego mnie nie dziwi ze upadla cesarzyca Magdalena Kijowska, ta od 95% akcji i jak widac od 100% puszek, dziwnie zamilkla? moze sie obrazila za brak docenienia jej wiekopomnych zaslug w umacnianiu demokracji (w rodzinie+), czy wszelkicj innych zaslug (dla rodziny+)? Biedulka. Ciekawe co na to sorbonska profesor Agnieszka Grudzinska (wlasnie mnie zbanowala : prawda w oczy kole nawet paryskie Krychy Pawlowicz?), Joanna Lasserre i reszta panius paryskich, ktore serwowaly upadlej Cesarzycy slimaczki i aperitify za nie swoje pieniadze? A ja i tak opublikuje rachunki z perfumerii i markowych sklepow w Paryzu i La Rochelle gdzie pp Kijowscy za kase #KOD "bronili demokracji" kosztem alimentow. Tfu !" - komentuje sprawę działacz KOD-u. (pisownia oryginalna)
 
Zobacz również:
wRealu24.pl
TelewizjaRepublika/Facebook
loading...
loading...