loading...

Szczere wyznanie posła .Nowoczesnej: Petru musi odejść! Wszyscy się z nas śmieją!

Ryszard Petru to parodia polityka - ćwierć inteligent, który nic sobą nie reprezentuje. Od dawien dawna słyszy się głosy, że .Nowoczesna się rozpadnie przez "głupiego jak but" lidera.

Szczere wyznanie posła .Nowoczesnej: Petru musi odejść! Wszyscy się z nas śmieją!

Zobacz także:

Internet pęka ze śmiechu! Były szef Nowoczesnej bohaterem pytania w Milionerach!
Internet pęka ze śmiechu! Były szef Nowoczesnej...
Najlepszy ze wszystkich odcinek "Ucha Prezesa"! Do Kaczyńskiego przychodzą: Petru, Schetyna, Kukiz i Liroy! Koniecznie zobacz! (Video)
Najlepszy ze wszystkich odcinek "Ucha Prezesa"! Do...
Przerażająca bezsilność i przerażenie, które rozrywa serce. Poszukiwani  po zamachu to... w większości dzieci. Rodzice błagają o pomoc! (FOTO)
Przerażająca bezsilność i przerażenie, które rozrywa...
Apple: Glukometr w telefonie.
Apple: Glukometr w telefonie.

Ewidentnie widzieliśmy to po jego sex eskapadzie na Maderę, Petru jest na tyle głupi by nie wiedzieć, że każdy go rozpozna w samolocie gdy leci z kochanką.

Posłowie .Nowoczesnej wściekli na swojego wodza...

Petru nie należy do zbyt rozgarniętych osób, wykreowany przez tajne komunistyczne służby oraz grabarza polskiej gospodarki - Leszka Balcerowicza.

W politologicznym slangu na takie ugrupowania jak .Nowoczesna mówi się "wytrysk demokracji" - jest to całkowity przypadek, błąd statystyczny w wyborach, tak właśnie ci ludzie się dostali do Sejmu.

Petru był od samego początku pompowany przez sondażownie, które były finansowane przez Sorosa i zagraniczne konsorcja, którym je z ręki.

Rozpad w .Nowoczesnej?

"Petru jest skończony, przecież to co zrobił przechodzi ludzkie pojęcie. Nikt nie traktuje nas poważnie. Widzę wzrok dziennikarzy, których mijam na korytarzu w Sejmie, wszyscy się z nas śmieją. Ten człowiek całkowicie stracił wiarygodność. Powinien odejść" - mówi naszemu portalowi jeden z prominentnych posłów .Nowoczesnej, który chce pozostać anonimowy.

"Opozycja totalna" w dalszym ciągu okupuję mównicę sejmową, posłowie .N i PO chcą by marszałek Kuchciński wobec nich użył siły, by w świat poszedł przekaz, że w Polsce panuje totalitaryzm.

To byłby najgorszy z możliwych scenariuszy...

Zobacz również:

PC - wRealu24.pl

loading...
loading...