Szczere wyznanie posła .Nowoczesnej: Petru musi odejść! Wszyscy się z nas śmieją!

Ryszard Petru to parodia polityka - ćwierć inteligent, który nic sobą nie reprezentuje. Od dawien dawna słyszy się głosy, że .Nowoczesna się rozpadnie przez "głupiego jak but" lidera.

Szczere wyznanie posła .Nowoczesnej: Petru musi odejść! Wszyscy się z nas śmieją!

Zobacz także:

Najlepszy ze wszystkich odcinek "Ucha Prezesa"! Do Kaczyńskiego przychodzą: Petru, Schetyna, Kukiz i Liroy! Koniecznie zobacz! (Video)
Najlepszy ze wszystkich odcinek "Ucha Prezesa"! Do...
Posłanka .Nowoczesnej obnaża brutalną prawdę o Petru! Lepiej usiądźcie...
Posłanka .Nowoczesnej obnaża brutalną prawdę o...
Dzieci były w makabrycznym stanie! Gwałcił je ich własny ojciec!
Dzieci były w makabrycznym stanie! Gwałcił je ich...
Wchodzi do autobusu pozorując śmierć swojego dziecka, które już nie żyło.(WIDEO)
Wchodzi do autobusu pozorując śmierć swojego...

Ewidentnie widzieliśmy to po jego sex eskapadzie na Maderę, Petru jest na tyle głupi by nie wiedzieć, że każdy go rozpozna w samolocie gdy leci z kochanką.

Posłowie .Nowoczesnej wściekli na swojego wodza...

Petru nie należy do zbyt rozgarniętych osób, wykreowany przez tajne komunistyczne służby oraz grabarza polskiej gospodarki - Leszka Balcerowicza.

W politologicznym slangu na takie ugrupowania jak .Nowoczesna mówi się "wytrysk demokracji" - jest to całkowity przypadek, błąd statystyczny w wyborach, tak właśnie ci ludzie się dostali do Sejmu.

Petru był od samego początku pompowany przez sondażownie, które były finansowane przez Sorosa i zagraniczne konsorcja, którym je z ręki.

Rozpad w .Nowoczesnej?

"Petru jest skończony, przecież to co zrobił przechodzi ludzkie pojęcie. Nikt nie traktuje nas poważnie. Widzę wzrok dziennikarzy, których mijam na korytarzu w Sejmie, wszyscy się z nas śmieją. Ten człowiek całkowicie stracił wiarygodność. Powinien odejść" - mówi naszemu portalowi jeden z prominentnych posłów .Nowoczesnej, który chce pozostać anonimowy.

"Opozycja totalna" w dalszym ciągu okupuję mównicę sejmową, posłowie .N i PO chcą by marszałek Kuchciński wobec nich użył siły, by w świat poszedł przekaz, że w Polsce panuje totalitaryzm.

To byłby najgorszy z możliwych scenariuszy...

Zobacz również:

PC - wRealu24.pl

loading...
loading...