loading...

Grubo! Kurski śpiewa z Martyniukiem! TVP wyemituje 25-lecie Disco Polo! (Video)

Prezes Telewizji Polskiej - Jacek kurski jest wielkim fanem Disco polo i Zenka Martyniuka, uwielbia prawie każdy kawałek muzyka. Polska przezywa renesans tej muzyki.

Grubo! Kurski śpiewa z Martyniukiem! TVP wyemituje 25-lecie Disco Polo! (Video)

Zobacz także:

Max Kolonko niemiłosiernie wyśmiewa Kurskiego i jego pomysły na TVP: "Nie zes*aj się!" Internet pęka ze śmiechu! (Video)
Max Kolonko niemiłosiernie wyśmiewa Kurskiego i jego...
Znany dziennikarz TVP agentem służb specjalnych? Szokujące informacje "Gazety Finansowej"!
Znany dziennikarz TVP agentem służb specjalnych?...
Przerażająca bezsilność i przerażenie, które rozrywa serce. Poszukiwani  po zamachu to... w większości dzieci. Rodzice błagają o pomoc! (FOTO)
Przerażająca bezsilność i przerażenie, które rozrywa...
Apple: Glukometr w telefonie.
Apple: Glukometr w telefonie.

Jacek Kurski - prezes TVP, nie kryje się ze swoimi upodobaniami muzycznymi. Pan prezes uwielbia muzykę Zenka Martyniuka.

Gala "25 lat disco polo w Polsce" odbędzie się dzięki współpracy TVP z grupą ZPR Media. - To będzie wspaniały koncert, na którym wystąpią najlepsi artyści. My promujemy disco polo już od kilku lat. Za to w tym roku Zenek Martyniuk pokazał na „Sylwestrze z Dwójką”, że ten gatunek muzyki ma ogromną widownię - wyjaśnia Zbigniew Benbenek, szef rady nadzorczej Grupy ZPR.
 
Impreza odbędzie się za niecałe pół roku, bo już 25 czerwca na stadionie Polonii w Warszawie. Aby wejśc na stadion i posłuchać ulubionych przebojów, trzeba będzie kupić bilet. W TVP 2 będzie można natomiast obejrzeć transmisję na żywo. Organizatorzy mają prawie kompletna listę wykonawców. Na pewno nie zabraknie na niej legend disco polo. 
 
Zobacz video:
Zobacz również:
wRealu24.pl
loading...
loading...