Grubo! Kurski śpiewa z Martyniukiem! TVP wyemituje 25-lecie Disco Polo! (Video)

Prezes Telewizji Polskiej - Jacek kurski jest wielkim fanem Disco polo i Zenka Martyniuka, uwielbia prawie każdy kawałek muzyka. Polska przezywa renesans tej muzyki.

Grubo! Kurski śpiewa z Martyniukiem! TVP wyemituje 25-lecie Disco Polo! (Video)

Zobacz także:

Max Kolonko niemiłosiernie wyśmiewa Kurskiego i jego pomysły na TVP: "Nie zes*aj się!" Internet pęka ze śmiechu! (Video)
Max Kolonko niemiłosiernie wyśmiewa Kurskiego i jego...
Znany dziennikarz TVP agentem służb specjalnych? Szokujące informacje "Gazety Finansowej"!
Znany dziennikarz TVP agentem służb specjalnych?...
Chory chłopczyk nie dostał zaproszenia... To co zrobili internauci wzrusza do łez!
Chory chłopczyk nie dostał zaproszenia... To co...
Wchodzi do autobusu pozorując śmierć swojego dziecka, które już nie żyło.(WIDEO)
Wchodzi do autobusu pozorując śmierć swojego...

Jacek Kurski - prezes TVP, nie kryje się ze swoimi upodobaniami muzycznymi. Pan prezes uwielbia muzykę Zenka Martyniuka.

Gala "25 lat disco polo w Polsce" odbędzie się dzięki współpracy TVP z grupą ZPR Media. - To będzie wspaniały koncert, na którym wystąpią najlepsi artyści. My promujemy disco polo już od kilku lat. Za to w tym roku Zenek Martyniuk pokazał na „Sylwestrze z Dwójką”, że ten gatunek muzyki ma ogromną widownię - wyjaśnia Zbigniew Benbenek, szef rady nadzorczej Grupy ZPR.
 
Impreza odbędzie się za niecałe pół roku, bo już 25 czerwca na stadionie Polonii w Warszawie. Aby wejśc na stadion i posłuchać ulubionych przebojów, trzeba będzie kupić bilet. W TVP 2 będzie można natomiast obejrzeć transmisję na żywo. Organizatorzy mają prawie kompletna listę wykonawców. Na pewno nie zabraknie na niej legend disco polo. 
 
Zobacz video:
Zobacz również:
wRealu24.pl
loading...
loading...