AntyKOD w akcji: pikieta 4 czerwca „TARGOWICA”

wRealu24.pl

AntyKOD w akcji: pikieta 4 czerwca „TARGOWICA”

Zobacz także:

Jarosław Kaczyński niemiłosiernie gasi Schetynę i całe PO z mównicy Sejmowej! Do psychiatry! (Video)
Jarosław Kaczyński niemiłosiernie gasi Schetynę i...
Jak się bada wypadki drogowe w Polsce? Sprawa Wójcikowskiego. "Prokuratorom brakuje zdolności kojarzenia faktów" (VIDEO)
Jak się bada wypadki drogowe w Polsce? Sprawa...
Polska nastolatka powiesiła się w brytyjskiej szkole! Nie wytrzymała rasistowskich ataków!
Polska nastolatka powiesiła się w brytyjskiej...
Najgorsza "broń w historii świata" Adolfa Hitlera została sprzedana za niebotyczną kwotę! (FOTO)
Najgorsza "broń w historii świata" Adolfa Hitlera...

Czwartego czerwca o godzinie 15:00 rozpoczęła się – zorganizowana przez środowiska narodowe – pikieta AntyKOD w odpowiedzi na marsz „Wszyscy dla Wolności” Komitetu Obrony Demokracji, w którym udział wzięli także byli prezydenci: Aleksander Kwaśniewski oraz Bronisław Komorowski.

Manifestanci wyrażali sprzeciw wobec postulatów podnoszonych, w tym: przyjmowania arabskich imigrantów, ustawowego faworyzowania osób homoseksualnych czy ingerencji organów unijnych w wewnętrzne sprawy Polski.

Narodowcy zaznaczali, że ich celem nie jest wyrażenie poparcia dla działań PiS, ale przede wszystkim krytyka „antypolskiej” postawy opozycji, którą określili mianem „Targowicy”.

 {avsplayer videoid=144}

W pikiecie wzięło udział około trzydziestu osób, które mogły czuć się wyjątkowo bezpiecznie ze względu na liczną ochronę policji – na jednego manifestanta przypadało średnio półtora policjanta co udowadnia, że standardy demokratyczne są w Polsce bezcenne.