Policja poszukuje tych 3 mężczyzn! Brali udział w protestach pod sejmem! Znacie ich?

Policja opublikowała wizerunek trzech mężczyzn. Są oni pilnie poszukiwani w związku z demonstracjami jakie miały miejsce pod sejmem w dniach 16-17 grudnia 2016 roku. Wtedy blokowano wtedy wyjazd posłów i przedstawicieli rządu z budynku sejmowego.

Policja poszukuje tych 3 mężczyzn! Brali udział w protestach pod sejmem! Znacie ich?

Zobacz także:

Ziemkiewicz mocno o Petru: Wszyscy mają go za przygłupa!
Ziemkiewicz mocno o Petru: Wszyscy mają go za...
Petru na grubo o swojej partii: Jesteśmy jak jednostka GROM! Internet pęka ze śmiechu!
Petru na grubo o swojej partii: Jesteśmy jak...
Chalidow broni muzułmanów ws. zamachów w Europie! "Człowiek odpowiada przed Bogiem"!
Chalidow broni muzułmanów ws. zamachów w Europie!...
Tak wyglądały prostytutki 100 lat temu. Zdjęcia długo były ukrywane. (FOTO)
Tak wyglądały prostytutki 100 lat temu. Zdjęcia...

Policja nie ujawnia z jakiego powodu są poszukiwani. Rzecznik Prokuratury Okręgowej nie dostał pozwolenia na udzielanie jakichkolwiek informacji w tej sprawie. 

Śledztwo toczy się w związku z protestami pod sejmem. czyli między innymi blokowania wyjazdu posłów z gmachu, ale i kwestii poturbowania posłanek opozycji przez straż Marszałkowską.Postępowanie wszczęto na podstawie dwóch artykułów Kodeksu karnego - 191 i 224, które przewidują do 3 lat więzienia dla tego, "kto stosuje przemoc wobec osoby lub groźbę bezprawną w celu zmuszenia innej osoby do określonego działania" oraz dla tego, kto "przemocą lub groźbą bezprawną" wywiera wpływ na czynności urzędowe organu państwowego.

Prokuratura planuje przesłuchać również w tej samej sprawie posłów. 

To nie jedyne postępowanie jakie prowadzi Prokuratura Okręgowa w Warszawie. Toczy się również postępowanie dotyczące przekroczenia uprawnień przez marszałka Sejmu Marka Kuchcińskiego ministra sprawiedliwości Zbigniewa Ziobrę. Chodzi o przestępstwo, które polega na "wprowadzeniu do dokumentu (listy obecności) niezgodnych z rzeczywistością elementów (podpisu)". 

wRealu24.pl

źródło: rmf24.plCzytaj więcej na http://www.rmf24.pl/fakty/polska/news-policja-szuka-3-mezczyzn-ktorzy-byli-przed-sejmem-w-nocy-z-1,nId,2333634#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome