Policja poszukuje tych 3 mężczyzn! Brali udział w protestach pod sejmem! Znacie ich?

Policja opublikowała wizerunek trzech mężczyzn. Są oni pilnie poszukiwani w związku z demonstracjami jakie miały miejsce pod sejmem w dniach 16-17 grudnia 2016 roku. Wtedy blokowano wtedy wyjazd posłów i przedstawicieli rządu z budynku sejmowego.

Policja poszukuje tych 3 mężczyzn! Brali udział w protestach pod sejmem! Znacie ich?

Zobacz także:

Najlepszy ze wszystkich odcinek "Ucha Prezesa"! Do Kaczyńskiego przychodzą: Petru, Schetyna, Kukiz i Liroy! Koniecznie zobacz! (Video)
Najlepszy ze wszystkich odcinek "Ucha Prezesa"! Do...
Posłanka .Nowoczesnej obnaża brutalną prawdę o Petru! Lepiej usiądźcie...
Posłanka .Nowoczesnej obnaża brutalną prawdę o...
Dostałeś taki SMS? Natychmiast go usuń! Kłopoty OLX.pl!
Dostałeś taki SMS? Natychmiast go usuń! Kłopoty OLX.pl!
Dla jednych bohaterka dla drugich zbrodniarz! Pielęgniarka udawała, że szczepi dzieci. Grozi jej kara więzienia!
Dla jednych bohaterka dla drugich zbrodniarz!...

Policja nie ujawnia z jakiego powodu są poszukiwani. Rzecznik Prokuratury Okręgowej nie dostał pozwolenia na udzielanie jakichkolwiek informacji w tej sprawie. 

Śledztwo toczy się w związku z protestami pod sejmem. czyli między innymi blokowania wyjazdu posłów z gmachu, ale i kwestii poturbowania posłanek opozycji przez straż Marszałkowską.Postępowanie wszczęto na podstawie dwóch artykułów Kodeksu karnego - 191 i 224, które przewidują do 3 lat więzienia dla tego, "kto stosuje przemoc wobec osoby lub groźbę bezprawną w celu zmuszenia innej osoby do określonego działania" oraz dla tego, kto "przemocą lub groźbą bezprawną" wywiera wpływ na czynności urzędowe organu państwowego.

Prokuratura planuje przesłuchać również w tej samej sprawie posłów. 

To nie jedyne postępowanie jakie prowadzi Prokuratura Okręgowa w Warszawie. Toczy się również postępowanie dotyczące przekroczenia uprawnień przez marszałka Sejmu Marka Kuchcińskiego ministra sprawiedliwości Zbigniewa Ziobrę. Chodzi o przestępstwo, które polega na "wprowadzeniu do dokumentu (listy obecności) niezgodnych z rzeczywistością elementów (podpisu)". 

wRealu24.pl

źródło: rmf24.plCzytaj więcej na http://www.rmf24.pl/fakty/polska/news-policja-szuka-3-mezczyzn-ktorzy-byli-przed-sejmem-w-nocy-z-1,nId,2333634#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome

loading...
loading...