Abdul R. poderżnął gardło Polakowi! Rozbieżne wersje wydarzeń. Napastnik nie został zatrzymany.

20-letni Mariusz Purzycki trafił do szpitala z poderżniętym gardłem. Jego życiu już nie zagraża niebezpieczeństwo, ale ma poważnie uszkodzoną tchawicę., Sprawca napaści jest Abdul R. - student z Arabii Saudyjskiej. Do zdarzenia doszło w Olsztynie. Sprawca nie został aresztowany. Prokurator zażądał od niego jedynie oddania paszportu i 10 tys. zł poręczenia majątkowego.

Abdul R. poderżnął gardło Polakowi! Rozbieżne wersje wydarzeń. Napastnik nie został zatrzymany.

Zobacz także:

Dostałeś taki SMS? Natychmiast go usuń! Kłopoty OLX.pl!
Dostałeś taki SMS? Natychmiast go usuń! Kłopoty OLX.pl!
Dla jednych bohaterka dla drugich zbrodniarz! Pielęgniarka udawała, że szczepi dzieci. Grozi jej kara więzienia!
Dla jednych bohaterka dla drugich zbrodniarz!...
 
 
Do tragicznych wydarzeń doszło w Olsztynie w jednej z kamienic. Mariusz oraz jego kolega domagali się przyciszenia głośnio grającej muzyki, która dobiegała z mieszkania arabskich studentów. Najpierw krzyczeli z podwórka - sam poszkodowany przyznaje, że byli ze znajomym po kilku piwach.
- Wtedy jeden z nich wyjrzał z okna i pokazał nam obsceniczny gest - relacjonuje Mariusz.

Wszystko co "opowiada" zapisuje na kartce, ponieważ nie może mówić przez uszkodzona tchawicę.

Sytuacja zaczęła być coraz bardziej nerwowa. Zarówno z jednej jak i z drugiej strony padała ostre wyzwiska. Mariusz pobiegł na górę do mieszkania studentów z Arabii Saudyjskiej. Za nim podążył jego znajomy.

- Już w drzwiach rzucili się na nas. Dostałem nożem w gardło i chyba straciłem przytomność, bo nic więcej nie pamiętam - twierdzi poszkodowany. Stan Mariusza był bardzo poważny, ale udało się go uratować - stracił dużo krwi i ma poważnie uszkodzona tchawicę.

Abdul R. wyprowadził się ze stancji zaraz po złożeniu zeznań w prokuraturze. Prokuratura kazała mu zapłacić 10 tysięcy złotych poręczenia, oddać paszport i puściła na wolność.

- Mamy rozbieżne wersje zdarzeń. Dla dobra śledztwa nie mogę informować o szczegółach - prokurator Arkadiusz Szwedowski, szef Prokuratury Rejonowej Olsztyn-Południe ucina wszelkie spekulacje. Rodzice Mariusza są wstrząśnięci tym, co się stało. - Co innego wyzwiska, a co innego podrzynanie gardła nożem. Przecież on chciał zabić mi syna. Nie rozumiem, dlaczego go puścili - mówi ojciec poszkodowanego.

wRealu24.pl

loading...
loading...