Torturował i zamordował 19-letniego niepełnosprawnego mężczyznę. Poszukuje go policja! Jest nagroda za pomoc w ujęciu bandyty!

Policja ze Świnoujścia wydała list gończy za Pawłem Włodarczykiem, podejrzewanym o współudział w zabójstwie 19-letniego niepełnosprawnego mężczyzny. Dochodzą liczne sygnały, natomiast póki co żaden się nie potwierdził. Ciało ofiary tydzień temu odkryto w mieszkaniu w centrum miasta. 

Torturował i zamordował 19-letniego niepełnosprawnego mężczyznę. Poszukuje go policja! Jest nagroda za pomoc w ujęciu bandyty!

Zobacz także:

18 lat temu zaginęła, szukało jej kilkuset policjantów. Makabryczny finał poszukiwań...
18 lat temu zaginęła, szukało jej kilkuset...
Zamordował kobietę w 7 miesiącu ciąży, potem woził ją w bagażniku. Uciekł z sądu. Padły strzały!
Zamordował kobietę w 7 miesiącu ciąży, potem woził...
Dostałeś taki SMS? Natychmiast go usuń! Kłopoty OLX.pl!
Dostałeś taki SMS? Natychmiast go usuń! Kłopoty OLX.pl!
Dla jednych bohaterka dla drugich zbrodniarz! Pielęgniarka udawała, że szczepi dzieci. Grozi jej kara więzienia!
Dla jednych bohaterka dla drugich zbrodniarz!...

Poszukiwany to pochodzący ze Świnoujścia 26-letni Paweł Włodarczyk. Był wielokrotnie notowany przez policję. Według ustaleń śledczych brał udział w zwabieniu, uwięzieniu, okrutnym torturowaniu, a w końcu zabójstwie niepełnosprawnego 19-letniego Piotrka. -podaje rmf24.pl

Trzech pozostałych mężczyzn odpowiedzialnych za zabójstwo 19-latka jest już w areszcie. Za pomoc w ujęciu mężczyzny jest nagroda w wysokości 30 tysięcy złotych. 

Media podają, że na ciele zamordowanego mężczyzny są liczne rany kłute, zadane prawdopodobnie nożem. 19-latek był wcześniej torturowany. 

Funkcjonariusze proszą o pomoc w ustaleniu miejsca pobytu poszukiwanego Pawła Włodarczyka. Jednocześnie przypominają, że za pomoc w ukrywaniu się zbiega grozi kara do pięciu lat wiezienia. 


Informacje należy kierować do wydziału kryminalnego komendy miejskiej w Świnoujściu (tel. 91 32 67 540, 91 32 67 551) lub kontaktować się z najbliższą jednostką policji pod numerem tel. 997 lub 112.

wRealu24.pl

loading...
loading...