Torturował i zamordował 19-letniego niepełnosprawnego mężczyznę. Poszukuje go policja! Jest nagroda za pomoc w ujęciu bandyty!

Policja ze Świnoujścia wydała list gończy za Pawłem Włodarczykiem, podejrzewanym o współudział w zabójstwie 19-letniego niepełnosprawnego mężczyzny. Dochodzą liczne sygnały, natomiast póki co żaden się nie potwierdził. Ciało ofiary tydzień temu odkryto w mieszkaniu w centrum miasta. 

Torturował i zamordował 19-letniego niepełnosprawnego mężczyznę. Poszukuje go policja! Jest nagroda za pomoc w ujęciu bandyty!

Zobacz także:

Zamordował kobietę w 7 miesiącu ciąży, potem woził ją w bagażniku. Uciekł z sądu. Padły strzały!
Zamordował kobietę w 7 miesiącu ciąży, potem woził...
Brat Ewy Tylman odpowiada co łączyło ją z Adamem Z. oraz wyjaśnia kwestię "wyczyszczonych plików z maila"!
Brat Ewy Tylman odpowiada co łączyło ją z Adamem Z....
14-latka zmarła w szkole w dniu otrzymania szczepionki HPV! Jesteśmy poligonem doświadczalnym!
14-latka zmarła w szkole w dniu otrzymania...
Głogów: Jechał pijany na gapę radiowozem. (WIDEO)
Głogów: Jechał pijany na gapę radiowozem. (WIDEO)

Poszukiwany to pochodzący ze Świnoujścia 26-letni Paweł Włodarczyk. Był wielokrotnie notowany przez policję. Według ustaleń śledczych brał udział w zwabieniu, uwięzieniu, okrutnym torturowaniu, a w końcu zabójstwie niepełnosprawnego 19-letniego Piotrka. -podaje rmf24.pl

Trzech pozostałych mężczyzn odpowiedzialnych za zabójstwo 19-latka jest już w areszcie. Za pomoc w ujęciu mężczyzny jest nagroda w wysokości 30 tysięcy złotych. 

Media podają, że na ciele zamordowanego mężczyzny są liczne rany kłute, zadane prawdopodobnie nożem. 19-latek był wcześniej torturowany. 

Funkcjonariusze proszą o pomoc w ustaleniu miejsca pobytu poszukiwanego Pawła Włodarczyka. Jednocześnie przypominają, że za pomoc w ukrywaniu się zbiega grozi kara do pięciu lat wiezienia. 


Informacje należy kierować do wydziału kryminalnego komendy miejskiej w Świnoujściu (tel. 91 32 67 540, 91 32 67 551) lub kontaktować się z najbliższą jednostką policji pod numerem tel. 997 lub 112.

wRealu24.pl