Co za bełkot! "Islam jest nadzieją dla demokracji". Mocny tekst!

Skrajnie lewicowe media coraz częściej dochodzą do głosu w pewien sposób kreując świadomość i pogląd wielu ludzi na sytuacje w Europie. Wychwalanie islamizmu oraz popieranie imigrantów z Bliskiego Wschodu nadal jest uważane jako "czynienie dobra" czy "pomoc bliźniemu". Niestety - takie teksty przemawiają do wielu osób, którzy potem w koszulkach "witamy uchodźców" z szeroko rozłożonymi ramionami witają islamistów, żeby parę dni później malować kredą po asfalcie i palić setki zniczy w miejscach krwawych zamachów.

Co za bełkot! "Islam jest nadzieją dla demokracji". Mocny tekst!

Zobacz także:

MEGA SZOK! Tylko 5% imigrantów zalewających Europę to naprawdę uchodźcy!
MEGA SZOK! Tylko 5% imigrantów zalewających Europę...
Poznałaś muzułmanina? UWAŻAJ! Oto 10 powodów, dla których powinnaś UCIEKAĆ! Koniecznie przeczytaj!
Poznałaś muzułmanina? UWAŻAJ! Oto 10 powodów, dla...
Dostałeś taki SMS? Natychmiast go usuń! Kłopoty OLX.pl!
Dostałeś taki SMS? Natychmiast go usuń! Kłopoty OLX.pl!
Dla jednych bohaterka dla drugich zbrodniarz! Pielęgniarka udawała, że szczepi dzieci. Grozi jej kara więzienia!
Dla jednych bohaterka dla drugich zbrodniarz!...

"Islam może być nadzieją demokracji"... Aż chce się powiedzieć: I cóż że  ze Szwecji? Jednak temat jest poważny i mało zabawny. Te słowa padły w jednym ze skrajnie lewicowych dzienników Expressen. Wywołały od razu wielką falę krytyki i oburzenia.

W jaki sposób islam może być NADZIEJĄ dla demokracji? Oto fundamenty lewackiej logiki:

Artykuł napisał były redaktor naczelny gazety Arena -nijaki Per Wirten. Tekst określiłabym mianem jednego wielkiego bełkotu. Wirten pisze o wielkiej braterskiej jedności muzułmańskiej, która to ucierpiała w skutek arabskiej wiosny. Podaje przewrót na Bliskim Wschodzie jako powód i główną przyczynę wzrostu aktywności terrorystycznej na świecie - również w Europie. 

"Mistrz pióra" od razu jednak uspokaja swoich lewicujących czytelników i podaje receptę na kryzys...(tu głęboki wdech)...

Otóż, ów geniusz uważa, że jedynym sposobem na wygranie walki z terroryzmem jest przymierze z - UWAGA CYTAT - "mniej krwawymi" islamistami. 

Przepraszam, to znaczy że co? Mniej krwawy to taki który tylko rozjeżdża ludzi ciężarówką lub gwałci i bije do nieprzytomności, a ten bardziej krwawy to ten zły który obcina głowy?

Paranoja! W krajach Europy, gdzie dominował humanizm i wartości chrześcijańskie nagle proponuje nam się wybór pomiędzy "dżumą a AIDS". 

,,Na Bliskim Wschodzie żadna demokracja nie jest już możliwa bez współpracy z nimi. Walka przeciw rewolucyjnemu islamizmowi nie może zostać wygrana, jeśli oni będą z niej wykluczeni." - pisze Wirten.

No tak! Kolejny genialne wręcz stwierdzenie. I my durni Polacy, Niemcy, Francuzi, itd... nie wpadliśmy na to, że należy jeszcze bardziej bratać się z imigrantami z Bliskiego Wschodu - i kto wie być może zaprosić ich do nas więcej, aby ograniczyć ich działania w Europie! No logiczne - zwalczmy radykalny islam - islamem. Ogień - ogniem - geniusz.  

Na sam koniec kilka cytatów, zdaje się ostatnich normalnie myślących ludzi w Szwecji

,,Co za intelektualny upadek!" - komentuje ekspert od terroryzmu, Magnus Ranstorp.

,,O, mój Boże. Przeczytajcie, co pisze Per Wirtén. To poważne." - dodaje Annika Borg z partii Moderatów.

,,To może okazać się być najgłupszym artykułem roku." - Kalle H.

,,Wielki intelektualny upadek w Expressen. Nadzieja na poprawę wśród szwedzkich dziennikarzy przepadła." - Lobuz

Pozdrawiam serdecznie i pozwólcie, że adekwatnie do tematu pożegnam się z wami słowami - nie traćcie głowy!

 Magdalena Derucka - wRealu24.pl

źródło: friatider.se, narodowcy.net

loading...
loading...