loading...

Pilne! Polak podciął sobie gardło w sądzie w Walii! Dramat w Wielkiej Brytanii!

Coś nieprawdopodobnego! Polak podciął sobie gardło w sądzie w Walii po tym jak usłyszał nieprzychylny da siebie wyrok sądu.

Pilne! Polak podciął sobie gardło w sądzie w Walii! Dramat w Wielkiej Brytanii!

Zobacz także:

Kolejna MEGA afera w KOD! Tym razem molestowanie seksualne byłej działaczki...
Kolejna MEGA afera w KOD! Tym razem molestowanie...
PILNE! Polak zasztyletowany we Francji! Zadarł z islamskimi imigrantami?
PILNE! Polak zasztyletowany we Francji! Zadarł z...
Przerażająca bezsilność i przerażenie, które rozrywa serce. Poszukiwani  po zamachu to... w większości dzieci. Rodzice błagają o pomoc! (FOTO)
Przerażająca bezsilność i przerażenie, które rozrywa...
Apple: Glukometr w telefonie.
Apple: Glukometr w telefonie.

33-letni Łukasz Pawłowski został uznany winnym napaści seksualnej przez pocałowanie i dotykanie pracownicy sklepu w walijskim mieście Haverfordwest. Pawłowski miał usłyszeć wyrok w środę, ale wcześniej podciął sobie gardło - czytamy na portalu polishexpress.co.uk

"Wyszedł z sali i zaraz wrócił mamrocząc coś pod nosem i zaczął ciąć sobie gardło. Sala została szybko opróżniona z ludzi, a sanitariusze przystąpili do udzielenia pierwszej pomocy" - powiedział reporter jednej z lokalnych gazet.

Dziennikarz widział, że Łukasza zabiera pogotowie, ale nie był w stanie stwierdzić w jakim jest stanie i co sobie zrobił...

"Nie jestem pewien czy stracił przytomność, ale na pewno stracił bardzo dużo krwi" - powiedział reporter.

Łukasza przetransportowało do szpitala pogotowie lotnicze, co wskazuje na to, że jego obrażenia są poważne.

Incydent, za który Pawłowski stanął przed sądem, miał miejsce 30 października zeszłego roku. Polak w jednym ze sklepów podszedł do ekspedientki, złapał ją za nadgarstki i pocałował w szyję. Po jakimś czasie ponownie do niej podszedł, gdy kobieta przenosiła towar, chwycił ją i pocałował w usta - czytamy na portalu polishexpress.co.uk.

"To, co zrobił, sprawiło, że poczułam się obrzydliwie. Miało to wpływ na moją pracę, ponieważ teraz nie czuję się bezpiecznie i nie mogę pracować w nocy" - powiedziała w sądzie, kobieta, która uważa, że była molestowana przez Polaka.

Zobacz również:

wRealu24.pl

loading...
loading...