Jarosław Kaczyński ma poważne problemy ze zdrowiem?! PiS stara się to ukrywać. (FOTO)

Już wiadomo, dlaczego prezes PiS tak spieszył się po poniedziałkowym spotkaniu u marszałka Sejmu i nie chciał odpowiadać na pytania dziennikarzy! Prosto z parlamentu Jarosław Kaczyński udał się do szpitala wojskowego w Warszawie. Z informacji jakie ustalił Fakt wynika, że prezes PiS od dłuższego czasu zmaga się z chorobą.

Jarosław Kaczyński ma poważne problemy ze zdrowiem?! PiS stara się to ukrywać. (FOTO)

Zobacz także:

Dzieci były w makabrycznym stanie! Gwałcił je ich własny ojciec!
Dzieci były w makabrycznym stanie! Gwałcił je ich...
Wchodzi do autobusu pozorując śmierć swojego dziecka, które już nie żyło.(WIDEO)
Wchodzi do autobusu pozorując śmierć swojego...

Opiekuję się nim osobiście lekarz prezydenta Andrzeja Dudy.

Poniedziałek. Godzina 16.00. Szpital wojskowy przy ul. Szaserów w Warszawie. Na oddział rehabilitacyjny wchodzi prezes Jarosław Kaczyński. W gabinecie lekarskim Kaczyński spędza blisko godzinę czasu. 

Były premier pojawił się w szpitalu zaraz po zakończeniu rozmów z przedstawicielami opozycji. Nie wiadomo jednak czy było to bezpośrednią przyczyna wizyty w szpitalu.

- To nic poważnego - zapewnia wiceprezes PiS Joachim Brudziński, ale szczegółów nie chce ujawniać. Co ciekawe o wizycie prezesa nic nie wiedziała rzecznik Partii Beata Mazurek. 

Ci co wiedzieli o tym fakcie zapewniają, że to rutynowe badania.

W 2015 r. "Newsweek" informował, że Kaczyński ma poważne problemy ze zdrowiem. Mówiło się nawet o cukrzycy. PiS stanowczo dementował. - Kondycja prezesa? Znakomita. To on nas goni do roboty - zapewniał wtedy wiceprezes PiS Adam Lipiński.

wRealu24.pl

źródło: fakt.pl

loading...
loading...