Nauczycielka zaszła w ciążę z 13-latkiem! Grozi jej 25 lat więzienia!

Alexandra Vera to 24-letnia amerykańska nauczycielka. Zaszła w ciążę ze swoim uczniem, a następnie dokonała aborcji. Postawiono jej zarzut molestowania, za co grozi 25 lat więzienia.

Nauczycielka zaszła w ciążę z 13-latkiem! Grozi jej 25 lat więzienia!

Zobacz także:

Pilne! Polak podciął sobie gardło w sądzie w Walii! Dramat w Wielkiej Brytanii!
Pilne! Polak podciął sobie gardło w sądzie w Walii!...
Horror w szpitalu! "Leżałam wśród ciężarnych, a ze mnie wyciekał płód". Koszmar polskich kobiet!
Horror w szpitalu! "Leżałam wśród ciężarnych, a ze...
Ta prowokacja pokazała prawdziwe oblicze muzułmanów! Zobacz koniecznie (VIDEO)
Ta prowokacja pokazała prawdziwe oblicze muzułmanów!...
Ujawniamy! 8 chorób jakie wymyślił ten koncern farmaceutyczny żeby na nas zarobić! Nie daj się nabrać!
Ujawniamy! 8 chorób jakie wymyślił ten koncern...Gimnazjalista miał pięciomiesięczny romans ze swoją nauczycielką, która na co dzień uczyła go angielskiego. Ich związek rozpoczął się, gdy zaniepokojona nieobecnością ucznia, nauczycielka umówiła się z nim na spotkanie za pośrednictwem Instagrama.

Spotkanie nastąpiło w aucie. Wtedy doszło do pierwszego pocałunku. Następnego dnia miało dojść do kolejnego spotkania. Spotkali się pod nieobecność rodziców nastolatka. Wtedy po raz pierwszy doszło między nimi do stosunku seksualnego.

Od tamtego momentu zaczęli się spotykać regularnie. Alexandra Vera twierdzi, że rodzice gimnazjalisty wiedzieli o ich związku i nawet go popierali. Nauczycielka twierdzi, że była przez nich zapraszana na rodzinne spotkania. Chłopakowi pozwalali spędzać u niej noce. Rodzice nastolatka, gdy dowiedzieli się, że partnerka syna zaszła w ciążę byli na początku nawet podekscytowani. Po miesiącu jednak Vera podjęła decyzję, że dokona aborcji.

Chłopak i nauczycielka nie ukrywali swojego związku w szkole. Nastolatek w czasie lekcji przy uczniach łapał nauczycielkę za pośladki. Rozmawiali też głośno na temat swojego współżycia seksualnego.

Rodzice chłopaka zaprzeczają tej wersji wydarzeń. Jak twierdzą, o związku syna z nauczycielką dowiedzieli się od dyrekcji szkoły.

Alexandrze Verze postawiono zarzuty długotrwałego molestowania dziecka. Grozi jej 25 lat więzienia!

wRealu24.pl