loading...

Biedronka propaguje homoseksualizm wśród dzieci. "Lewacki" słownik dla najmłodszych.

W sklepach Biedronka sprzedawane były książki dla dzieci pod tytułem „Mały słownik ważnych pojęć”. I tu niby wszystko ok, ale dojedźmy do litery "h", a tam? Promocja homoseksualizmu. 

Biedronka propaguje homoseksualizm wśród dzieci. "Lewacki" słownik dla najmłodszych.

Zobacz także:

Co Bóg powiedział św. Katarzynie o homoseksualistach? Jak się do tego odnosił? KONIECZNIE PRZECZYTAJ!
Co Bóg powiedział św. Katarzynie o...
"Krzywdzicie dzieci!" Córka lesbijek ujawnia brutalną prawdę o wychowywaniu dzieci przez pary homoseksualne! Koniecznie przeczytaj!
"Krzywdzicie dzieci!" Córka lesbijek ujawnia...
Ptak przestępca! Zobacz dlaczego policja schwytała gołębia pocztowego!
Ptak przestępca! Zobacz dlaczego policja schwytała...
Jak się urządzić?
Jak się urządzić?

Fotografię książki umieściła jedna z fundacji na swoim profilu Facebookowym.

Słownik dla dzieci ma na celu przybliżyć "ważne pojęcia" takie jak: cywilizacja, doping, feministka, strajk, ekologia, imigrant…

„Zachęca też do zgłębiania wielu zagadnień i poznawania zjawisk zachodzących we współczesnym świecie” – tak informuje wydawnictwo Olesiejuk. Biedronka natomiast produkt reklamuje tak:

„Niezwykły rodzaj encyklopedii dla najmłodszych dzieci - ułożone alfabetycznie hasła uzupełniają ciekawostki i eksperymenty oraz komiksowe omówienia” . Czy w takim razie według Jeronimo Martins homoseksualizm to "eksperyment czy ciekawostka?"

Dzieci w książce przeczytają, że homoseksualiści to ludzie czujący pociąg do osób tej samej płci. Ilustracja to uśmiechnięte lesbijki z pieskiem. Wyżej widnieje pojęcie "homofob", które przedstawione jest ilustracją czerwonego, gotującego się z nienawiści człowieka z zaciśniętymi pięściami. Tak oto koduje się nasze dzieci.

wRealu24.pl

loading...
loading...