loading...

Odmalowali sale Centrum Zdrowia Dziecka. Wspaniały gest kibiców Legii.

Piękny gest kibiców stołecznej Legii którzy postanowili pomóc w remoncie Centrum Zdrowia Dziecka, którego do końca nie było stać na kosztowne prace remontowe.  Kibice Legii od lat wspierają dziecięcy szpital. Od kilku tygodniu w centrum zdrowia dziecka trwa remont, przy którym pomagają kibice. Część sal nie była odmalowywana nawet 12 lat. Kibice oprócz prac remontowych organizują zbiórki zabawek dla najmłodszych pacjentów. Do miłośników Legii przyłączyli się także graficiarze, którzy z chęcią upiększyli ściany oddziałów dziecięcych postaciami ulubionych postaci z bajek.

wRealu24.pl 

Odmalowali sale Centrum Zdrowia Dziecka. Wspaniały gest kibiców Legii.

Zobacz także:

Rozpuszcza złogi i oczyszcza jelita. Wystarczy tylko tydzień kuracji! Zobacz jak to wykonać!
Rozpuszcza złogi i oczyszcza jelita. Wystarczy tylko...
Gdańsk: Gigantyczny frachtowiec Arctic Ocean wpłynął do polskiego portu.
Gdańsk: Gigantyczny frachtowiec Arctic Ocean wpłynął...

Piękny gest kibiców stołecznej Legii którzy postanowili pomóc w remoncie Centrum Zdrowia Dziecka, którego do końca nie było stać na kosztowne prace remontowe. 

Kibice Legii od lat wspierają dziecięcy szpital. Od kilku tygodniu w centrum zdrowia dziecka trwa remont, przy którym pomagają kibice. Część sal nie była odmalowywana nawet 12 lat. Kibice oprócz prac remontowych organizują zbiórki zabawek dla najmłodszych pacjentów. Do miłośników Legii przyłączyli się także graficiarze, którzy z chęcią upiększyli ściany oddziałów dziecięcych postaciami ulubionych postaci z bajek.

wRealu24.pl 

loading...
loading...