Mistrz Polski w areszcie! Zaatakował i ciężko ranił nożem mężczyznę! Co się stało?

Sportowiec został aresztowany za atak z nożem w ręku i okaleczenie mężczyzny. Usłyszał zarzut spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Grozi mu teraz do 10 lat pozbawienia wolności. On sam twierdzi, że walczył o życie i narzędzia użył w obronie własnej. 

Mistrz Polski w areszcie! Zaatakował i ciężko ranił nożem mężczyznę! Co się stało?

Zobacz także:

Chory chłopczyk nie dostał zaproszenia... To co zrobili internauci wzrusza do łez!
Chory chłopczyk nie dostał zaproszenia... To co...
Wchodzi do autobusu pozorując śmierć swojego dziecka, które już nie żyło.(WIDEO)
Wchodzi do autobusu pozorując śmierć swojego...

Patrycjusz W. - kulturysta który zdobył mistrzostwo Polski IFBB teraz decyzja sądu spędzi dwa miesiące w areszcie. Kulturysta Patrycjusz W., który w 2013 roku zdobył mistrzostwo Polski IFBB, najbliższe dwa miesiące spędzi w areszcie. "Gazeta Wrocławska" podaje, że prokurator oskarża kulturystę o zadanie ran nożem sąsiadowi, którego stan lekarze określają jako ciężki, zagrażający życiu.

Do tragedii doszło dnia 30 grudnia 2016 roku we Wrocławiu.

- W wersji prokuratury, zaczęło się od wizyty w mieszkaniu Tomasza S. (sąsiad Patrycjusza W. - przyp. red.) znajomej kulturysty. Miało dojść między nimi do sprzeczki. Kobieta poskarżyła się Patrycjuszowi W. Ten miał chwycić nóż i zaatakować nim pokrzywdzonego mężczyznę - podaje "Gazeta Wrocławska".

Wersja oskarżonego jest inna. Zamieścił on na swoim profilu na Facebooku oświadczenie:

"Powodem sytuacji, która miała miejsce, było wstawienie się za kobietą, która została zaatakowana. Walczyłem nie tylko w jej obronie, ale i o swoje życie" - napisał.

Patrycjusz W. sam zgłosił się na policję, gdzie zamierzał złożyć zeznania. 

- Zdecydowano się na areszt sugerując, że prokurator obawiał się nagonki (przypomnijcie sobie wydarzenia z ostatnich dni). Podobno były w tej sprawie nawet telefony i próba wywierania presji na podjęcie takiej a nie innej decyzji - ocenił kulturysta na FB.

wRealu24.pl

źródło: fakty.sport.pl

loading...
loading...