loading...

Chcesz zniknąć z internetu? Możesz to zrobić jednym kliknięciem. Oto sposób

Jeżeli macie już dość sieci, kont na portalach społecznościowych lub po prostu postanowicie odłączyć się od wirtualnego świata, możecie to zrobić w bardzo prosty sposób. Jest tylko jeden warunek, który akurat w tym przypadku spełnia niemal 99% osób.

Chcesz zniknąć z internetu? Możesz to zrobić jednym kliknięciem. Oto sposób

Zobacz także:

loading...
 
Możecie usunąć wszystkie konta jakie do tej pory zostały założone. Jest haczyk - zostaną one usunięte trwale i w sieci ślad po was zaginie. Jak opisuje „Daily Mail”, wystarczy wejść na stronę deseat.com i zalogować się tam swoim kontem Google. System automatycznie wyszuka linki pozwalające usuwać konta i zaproponuje wam możliwość "zniknięcia" z sieci. Dzięki temu jednym kliknięciem usuniecie po sobie jakikolwiek ślad z takich serwisów jak np. Youtube, Facebook czy Linkedin.
deseat.com
 

Wille Dahlbo i Linus Unnebäck, twórcy aplikacji, twierdzą, że to bezpieczna metoda. Technologia jakiej użyli do stworzenia programu pozwala na bezpieczne logowanie poprzez pocztę Gmail i nie powoduje udostępniania danych. Oczywiście należy pamiętać o tym, że usunięte zostaną jedynie konta założone za pomocą maila podanego na deseat.com.

wRealu24.pl

źródło: o2.pl, deseat.com

loading...
loading...