Płk wywiadu OSTRZEGA i demaskuje! "Pier***ona magia służb!" Bądźcie czujni.

Zdecydowałem się raz jeszcze napisać o osobie, powołującej się na znajomość ze mną i na wpływy w ABW. Jakiś czas temu osoba o pseudonimie JoSob utrzymywała, że zna mnie z pracy w AW. Wystarczyło kilka niewinnych pytań, by stwierdzić, ze ta pani nigdy na Miłobędzkiej nie była.

Płk wywiadu OSTRZEGA i demaskuje! "Pier***ona magia służb!" Bądźcie czujni.

Zobacz także:

BEZ CENZURY w TVP o islamie! Shaded, Wroński, Targalski i Gmyz wprost roznoszą tę ideologię! (Video)
BEZ CENZURY w TVP o islamie! Shaded, Wroński,...
Piotr Wroński 11 kwietnia 20.30 Na żywo. Tylko w wRealu24.pl
Piotr Wroński 11 kwietnia 20.30 Na żywo. Tylko w...
Zrobił jej to zdjęcie na chwilę przed brutalnym morderstwem [FOTO]
Zrobił jej to zdjęcie na chwilę przed brutalnym...
Patrzyli na to z przerażeniem! "To wyglądało jak APOKALIPSA". "Ręka Boga" nad miastem [FOTO]
Patrzyli na to z przerażeniem! "To wyglądało jak...

Zdecydowałem się raz jeszcze napisać o osobie, powołującej się na znajomość ze mną i na wpływy w ABW.

 

Jakiś czas temu osoba o pseudonimie JoSob utrzymywała, że zna mnie z pracy w AW. Wystarczyło kilka niewinnych pytań, by stwierdzić, ze ta pani nigdy na Miłobędzkiej nie była. Podobnie nie miała styczności z ABW, poza jednym znajomym, który został z tej instytucji zwolniony z przyczyn niejasnych. Razem oferowali "pomoc" w załatwianiu certyfikatów i licencji.

 

Pani JoSob utrzymywała również , że załatwi pracę w policji trójmiejskiej. Oczywiście, nie sądzę, by usługi te świadczyła za darmo. Potem usłyszałem, że aresztowało ją CBA na gorącym uczynku. Przyjmowała wraz ze znajomym, podającym się za funkcjonariusza ABW, gratyfikację od jakiegoś przedsiębiorcy. Proces jeszcze się nie odbył, ona przebywa na wolności, a z dzisiejszej informacji na priv wywnioskowałem, że kręci dalej. Uzyskałem nawet jej zdjęcie i nigdy takiej osoby nie widziałem na oczy. Nie jestem żadnym "organem", ale zneutralizowałbym ją, na miejscu organy skutecznie. Nie jest to trudne.

 

Piszę ku przestrodze, bo jest trochę takich osób na FB. jedną nawet zlokalizowałem, ustaliłem i zablokowałem. Na szczęście, nie popełniła ona żadnego przestępstwa, chociaż w "sprytny" sposób, usiłowała wyciągnąć ode mnie dane osobowe i postawić mnie w sytuacji co najmniej wspólnika. Do pewnego momentu dałem się ciągnąć. "Uwierzyłem" nawet w specjalną stronę jednego z ministerstw, poświęconą szkoleniom. Zadzwoniłem tylko na podany telefon, jako ktoś inny i sprawa się rypła. 


Też mógłbym zrobić sobie wizytówkę z nazwiskiem:

 

Piotr von Vronsky zu Hohenchloe-Liebsztajn (to ostatnie na wszelki wypadek), International Lawyer and Consultant, z adresem w NY, wziętym z Googla. To, że tego nie robię i nie zarabiam, to zdaniem wielu frajerstwo, gdyż kilku takich "pacjentów" oferowało mi już współpracę. Oczywiście, na moje nazwisko rzeczywiste.

 

Dziwię się też, jak łatwo nabrać ludzi, którzy uważają się za znawców służb specjalnych. Wystarczy trochę pozornie "ściśle tajnego" bełkotu, wzmocnionego jawnymi informacjami z ustawy i ludzie na to idą. Pierdolona magia służb. Ja jestem na tą magię wyjątkowo odporny. Wystarczy kilka niewinnych pytań o rzeczy prawie nie związane ze sprawą i wiem już o co chodzi. Normalne postępowanie z oferentami.

 

Jeśli ktoś w rozmowie z Państwem powołał się na znajomość ze mną, proszę natychmiast zapytać mnie o to. Może nie unikniecie w pełni kłopotów, ale na pewno niebezpiecznych wydatków.

 

Piotr Wroński - wRealu24.pl

 

Zobacz także: