Rola: Zbrodniarzy komunistycznych należy przenieść na cmentarz żołnierzy radzieckich! Degradacja to za mało!

Redaktor naczelny portalu wRealu24.pl skomentował słowa ministra Antoniego Macierewicza odnośnie degradacji ze stopni generalskich Czesława Kiszczaka i Wojciecha Jaruzelskiego.

Rola: Zbrodniarzy komunistycznych należy przenieść na cmentarz żołnierzy radzieckich! Degradacja to za mało!

Zobacz także:

loading...

"Chcę poinformować Polaków, że po raz ostatni w dniu dzisiejszym ze strony jakiegokolwiek urzędnika MON padło słowo "generał" przy nazwisku pana Jaruzelskiego. Zbrodniarze odpowiedzialni za działanie zbrojne przeciwko własnemu narodowi nie zasłużyli na to, by nosić te stopnie wojskowe" - poinformował na konferencji prasowej minister obrony narodowej, Antoni Macierewicz.

Kiszczak i Jaruzelski to zdrajcy Narodu Polskiego!

"Wspaniała informacja, brawo!

Czas "czerwonych faszystów", morderców i zbrodniarzy komunistycznych się skończył.

Jakbym ja był ministrem obrony narodowej, przeniósłbym szczątki wszystkich zbrodniarzy komunistycznych na cmentarz żołnierzy radzieckich, oczywiście z całym ceremoniałem, jesteśmy humanistami - chrześcijanami.

To przerażające, że ludzie jak Jaruzelski czy Kiszczak są pochowani w Alei Zasłużonych...to plucie w twarz Polskim Bohaterom Narodowym!

Same degradacje to dla polskiego społeczeństwa dobra wiadomość, ale 30 lat za późno" - napisał na swoim profilu na Facebooku Marcin Rola.

Jesteśmy ciekawi waszych odczuć i opinii odnośnie tej sprawy?

Zobacz również:

wRealu24.pl

Dzięki reklamom wspierasz naszą działalność.
ZAMKNIJ