Rosjanie barbarzyńsko sprofanowali zwłoki Marii Kaczyńskiej! Wstrząsające informacje lekarza!

To jest coś wprost nie do opisania. Zwłoki prezydentowej Marii Kaczyńskiej były przez Rosjan wprost sprofanowane. Wstrząsające fakty ujawnia lekarz, który towarzyszył rodzinom ofiar 10 kwietnia 2010 roku.

Rosjanie barbarzyńsko sprofanowali zwłoki Marii Kaczyńskiej! Wstrząsające informacje lekarza!

Zobacz także:

Szokujące odkrycie w trumnie po ekshumacji! Oto do czego byli zdolni Rosjanie dzięki zakazowi otwierania trumien!
Szokujące odkrycie w trumnie po ekshumacji! Oto do...
Wałęsa ostro uderza w wyjaśnienia przyczyn katastrofy smoleńskiej! To jakaś kpina!
Wałęsa ostro uderza w wyjaśnienia przyczyn...
To szło NA ŻYWO! Tym tekstem Cejrowski doprowadził ludzi do FURII! Zaatakował prowadzącego! [WIDEO]
To szło NA ŻYWO! Tym tekstem Cejrowski doprowadził...
Będziesz w szoku! Oto prawdziwe imiona i nazwiska polskich gwiazd i biznesmenów! Solorz to tak naprawdę...
Będziesz w szoku! Oto prawdziwe imiona i nazwiska...

Wstrząsające fakty odnośnie sekcji zwłok Marii Kaczyńskiej ujawnia lekarz, który towarzyszył rodzinom ofiar w podróży do Rosji w celu identyfikacji bliskich. Zaniedbania są niewyobrażalne...

 

"Przy identyfikacji ciała Marii Kaczyńskiej. Rosjanie zachowywali się w barbarzyński sposób!" - opowiada lekarz Dymitr Książek.

 

Skandaliczne błędy i zaniedbania Rosjan...traktowanie ciał jak...

 

"Wspomnienia z pobytu w Moskwie, z identyfikacji ciał ofiar katastrofy mam bardzo bolesne. Byłem przy identyfikacji ciała prezydentowej Marii Kaczyńskiej. Najbardziej mnie uderzył i zabolał sposób, w jaki Rosjanin brutalnie pociągnął do góry nos Marii Kaczyńskiej. Chciał w ten sposób chyba uformować jej twarz, bo była bardzo zniekształcona. Ale tego się tak nie robi! Czułem wtedy wielką złość, że znieważają naszą prezydentową, że tak ją ten Rosjanin traktuje. To było dla mnie barbarzyńskie zachowanie, jak jakiegoś myśliwego. Nikt na to nie zareagował, bo wszystko tak szybko się działo" - opowiada nam Dymitr Książek, który był w 2010 r. lekarzem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

 

Analizę lekarza potwierdzają dokumenty - analiza rosyjskiej dokumentacji medycznej dokonana przez specjalistów z Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu, do których dotarł "Super Express".

 

"W przypadku ponad jednej trzeciej ofiar zaniechano w Moskwie >niektórych czynności sekcyjnych<. W przypadku 48 osób błędnie rozpoznano obrażenia. Opisywano również narządy, których zmarli. nie mieli, bowiem usunięto je za życia w wyniku operacji. W sumie błędy dotyczą aż 90 proc. ofiar" - czytamy w dokumencie.

 

O wszystkich zaniedbaniach wiedział ówczesny prokurator generalny - Andrzej Seremet, rusza śledztwo w tej kwestii.

 

"Śledztwo w sprawie zaniechania w Polsce sekcji zwłok ofiar katastrofy smoleńskiej i zaniedbań ze strony prokuratorów jest w toku" - powiedziała rzecznik prokuratury krajowej Ewa Bialik.

 

Przerażające błędy Rosjan podczas sekcji zwłok w Smoleńsku:

 

1. w przypadku 48 osób - błędne rozpoznanie obrażeń albo ich wzajemnie sprzeczny opis na poszczególnych etapach badania;

 

2. w przypadku 41 osób - brak opisu stanów po przebytych zabiegach medycznych, np. opisanie narządu, który został usunięty;

 

3. w przypadku 35 osób - zaniechanie niektórych czynności sekcyjnych;

 

4. w przypadku sześciu osób -sprzeczny opis ciał lub poszczególnych narządów na kolejnych etapach badania;

 

5. w przypadku siedmiu osób - nieprawdziwe oznaczenie czasowe czynności sądowo-medycznych, z którego wynika np., że sekcje były wykonywane wcześniej niż oględziny zewnętrzne ciała.

 

Jaka będzie reakcja polskich władz na tą patologię?

 

Zobacz również:

Zobacz także:

wRealu24.pl

 

se.pl