Polscy złoci medaliści zostali WYRZUCENI z hotelu! Nie uwierzysz za co!

Trwa zgrupowanie polskich lekkoatletów w Stanach Zjednoczonych w Kalifornii. Jak stwierdził portal Fakt24 "Biało-Czerwoni mają chyba zbyt dużo czasu wolnego między ćwiczeniami, ponieważ więcej informacji pojawia się na temat ich wieczornych atrakcji, niż dokonań treningowych." Co się stało?

Polscy złoci medaliści zostali WYRZUCENI z hotelu! Nie uwierzysz za co!

Zobacz także:

Mężczyzna ZAORAŁ muzułmankę za pomocą Koranu!  (WIDEO)
Mężczyzna ZAORAŁ muzułmankę za pomocą Koranu! (WIDEO)
Tragedia! Lawina Zeszła na ośrodek narciarski! Są zabici!
Tragedia! Lawina Zeszła na ośrodek narciarski! Są...
Zrobił jej to zdjęcie na chwilę przed brutalnym morderstwem [FOTO]
Zrobił jej to zdjęcie na chwilę przed brutalnym...
Patrzyli na to z przerażeniem! "To wyglądało jak APOKALIPSA". "Ręka Boga" nad miastem [FOTO]
Patrzyli na to z przerażeniem! "To wyglądało jak...

Polscy lekkoatleci ostatnio byli na kolacji z Marcinem Gortatem. Teraz byli zmuszeni zmienić miejsce zamieszkania. Wszystko przez zachowanie, którego pewne osoby nie były w stanie zaakceptować.

 

Chodzi o imprezę jaką mieli zorganizować Konrad Bukowiecki i Piotr Lisek.

 

Z ośrodka treningowego w Chula Vista w Kalifornii wyrzucono 7 polskich lekkoatletów i 5 trenerów, po tym jak znaleziono w ich pokojach butelki po alkoholu.

– Zasady w tym ośrodku są rygorystyczne: żadnego alkoholu. Nie było wielkiej imprezy, ale wystarczyło kilka butelek po piwie, by nasza ekipa musiała się wyprowadzić. Nadal trenują na obiektach w Chula Vista, ale mieszkają w innym miejscu – mówi nam osoba znająca całą sprawę.

 

Oprócz Bukowieckiego i Liska w ośrodku przebywali też Kamila Lićwinko, Joanna Fiodorow, Sylwester Bednarek, Andrzej Regin i Wojciech Nowicki. Za kilka dni kończą zgrupowanie w USA i wracają do Polski.

 

Nie wspomniano nic o konsekwencjach takiego zachowania. Chodzą plotki, że Polski Związek Lekkiej Atletyki mógłby ich nawet wyrzucić z reprezentacji! Jedyną zawodniczką, co do której zachowania nie było zastrzeżeń, była Anita Włodarczyk.

 

wRealu24.pl

 

źródło: Fakt

 

Zobacz także:

Zobacz również: