NASA pokazała wcześniej nie publikowane zdjęcia Polski! Zapierają dech w piersiach! (FOTO)

NASA udostępniła tysiące zdjęć i filmów w swojej wirtualnej bibliotece. Teraz każdy może je zobaczyć. Na stronie znalazło się ponad 140 tysięcy plików! Wśród nich...Polska.

NASA pokazała wcześniej nie publikowane zdjęcia Polski! Zapierają dech w piersiach! (FOTO)

Zobacz także:

Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej.
Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej.
Wymazali Polskę z mapy świata! Skandaliczny globus sprzedawany w Niemczech! (FOTO)
Wymazali Polskę z mapy świata! Skandaliczny globus...
To szło NA ŻYWO! Tym tekstem Cejrowski doprowadził ludzi do FURII! Zaatakował prowadzącego! [WIDEO]
To szło NA ŻYWO! Tym tekstem Cejrowski doprowadził...
Będziesz w szoku! Oto prawdziwe imiona i nazwiska polskich gwiazd i biznesmenów! Solorz to tak naprawdę...
Będziesz w szoku! Oto prawdziwe imiona i nazwiska...
Materiały pochodzą zarówno z danych jak i ostatnich misji NASA. Biblioteka zawiera materiały z lat 1920-2017. Wszystkie są podpisane, a niektóre zawierają obszerne wyjaśnienia dotyczące konkretnych miejsc czy wydarzeń.
 

Pod adresem https://images.nasa.gov/#/ można znaleźć ogólne zdjęcia Ziemi, Marsa czy Księżyca, lecz nie tylko. NASA opublikowała również fotografie i filmy z przygotowań do epokowych misji. Wnętrza promów, czy rozczulające powitania powracających z misji kosmicznych astronautów. 

 

 - NASA Image and Video Library pozwala wszystkim użytkownikom na szukanie, odkrywanie i ściąganie skarbów, jakimi jest ponad 140 tysięcy plików pochodzących z naszych misji w dziedzinie aeronautyki, astrofizyki, nauki o Ziemi, lotów w kosmos i wielu innych. Co ważne, ta strona będzie żyła i ciągle będziemy dodawać do niej nowe pliki – podały władze NASA.

 

Znalazło tam się również parę zdjęć Polski, które zostały wykonane z promu kosmicznego. Można dostrzec m.in.: Gdańsk, Wisłę i Baranią Górę. Są też zdjęcia z wizyty amerykańskich astronautów w Moskwie, nowojorczyków obserwujących tranzyt Wenus i Słońca czy Baracka Obamy zwiedzającego jeden z obiektów agencji. Ale to wciąż nie wszystko.

 

Umieszczone zostały archiwalne nagrania z Apollo 13. Ostrzeżenie! Na tej stronie można utknąć na parę ładnych godzin! 

 
 
Zobacz także:
 
Zobacz również: