Wirtualna Polska poszła po bandzie! "Faszystowska organizacja". O kim tak napisali?

NA Wirtualnej Polsce ukazał się tekst opisujący wczorajsze zajścia podczas marszu zorganizowanego przez ONR. Zamysłem autora tekstu było zapewne skrajne spolaryzowanie dwóch środowisk jakimi są: to wspomniane wcześniej oraz organizacja Obywatele RP.

Wirtualna Polska poszła po bandzie! "Faszystowska organizacja". O kim tak napisali?

Zobacz także:

To szło NA ŻYWO! Tym tekstem Cejrowski doprowadził ludzi do FURII! Zaatakował prowadzącego! [WIDEO]
To szło NA ŻYWO! Tym tekstem Cejrowski doprowadził...
Będziesz w szoku! Oto prawdziwe imiona i nazwiska polskich gwiazd i biznesmenów! Solorz to tak naprawdę...
Będziesz w szoku! Oto prawdziwe imiona i nazwiska...

Każdy ma prawo do wyrażania własnych poglądów, jednak jeżeli robi to portal, którego oglądalnośc liczy się w wielu milionach przez co niejednokrotnie staje się opiniotwórczy - należy reagować.

 

Widzę tytuł: : "Brutalna interwencja policji. 3 policjantów szarpało starszego mężczyznę". Klikam w link i czytam pierwsze zdanie:

 

"Do skandalicznych scen doszło w sobotę podczas przemarszu członków faszystowskiej organizacji ONR przez Warszawę. W sieci pojawiły się nagrania, na których widać jak funkcjonariusze brutalnie szarpią protestujących przeciwko narodowcom." (Wirtualna Polska)

 

Faszystowska organizacja... Dla podkreślenia prawdziwości tych słów autor tekstu z Twittera postanowił pościągać pasujące do jego wizji posty zestawiające Adolfa Hitlera razem z ONR-owską Falangą.

 

Dalej w tekście następuje opis biednych Obywateli RP, którzy "protestowali pokojowo siedząc na jezdni", a zostali zbici, skopani i siłą zaciągnięci do radiowozów. Z opisu można wywnioskować, że policjanci potraktowali tych pokojowych i niewinnych starców, kobiety i dzieci ( tak dzieci, biedne i płaczące również pojawiają się w tekście) co najmniej jak jeńców wojennych idących na rzeź.

 

Nie będę przytaczać w tekście linku tego szmatławego i jednostronnego w mojej opinii artykułu, ponieważ wychodzę z założenia że już po zdjęciach sami będziecie w stanie znaleźć ten paszkwil. Nie zamazywałam nazwiska autora, ponieważ pisząc takie brednie sam wystawia się na widok publiczny.

Magdalena Derucka - wRealu24.pl