Mielec spektakularnie OLAŁ Niesiołowskiego!

Dziś w Mielcu Stefan Niesiołowski odbył kolejną rozmowę z sympatykami tzw. Komitetu Obrony Demokracji. Hucznie przez miejscowych KODerów i KODerki zapowiadane spotkanie okazało się kompletną klapą.

Mielec spektakularnie OLAŁ Niesiołowskiego!

Zobacz także:

To szło NA ŻYWO! Tym tekstem Cejrowski doprowadził ludzi do FURII! Zaatakował prowadzącego! [WIDEO]
To szło NA ŻYWO! Tym tekstem Cejrowski doprowadził...
Jesteśmy potęga! Tego nie wiedziałeś! Polskie marki kosmetyczne, które podbijają świat! Zobacz jakie
Jesteśmy potęga! Tego nie wiedziałeś! Polskie marki...

Im bliżej spotkania, tym głośniej w Mielcu - i na prawicy, i na lewicy - mówiło się o wydarzeniu. Sami nagłośniliśmy sprawę, bo mielczanom wyjątkowo nie przypadł do gustu cały pomysł wizyty tego człowieka w ich mieście.

 

Na jego przybycie cieszyła się jedynie wąska (kilkanaście osób) grupa lokalnych "Mielczan dla demokracji" - jednego z pobocznych odłamów tzw. Komitetu Obrony Demokracji.

 

Początkowo mieszkańcy Mielca, którzy - oględnie mówiąc - nie sympatyzują z Platformą Obywatelską, zapowiadali, że w ruch pójdą zgniłe jajka i pomidory. Nic takiego nie miało jednak miejsca. Za to prominentny poseł PO na własnej skórze odczuł marne poparcie dla jego ideologii i ugrupowania na Podkarpaciu.

 

Posłanka PO Krystyna Skowrońska, operator kamery TVP Rzeszów, lokalny dziennikarz i kilkunastu emerytów. Oto krótka charakterystyka publiczności, jaka przyszła posłuchać Stefana Niesiołowskiego i (opcjonalnie) zadać mu pytanie.

 

"Mielczanie dla demokracji" - być może zdając sobie sprawę z kompletnej porażki, jaką okazało się spotkanie - przez cały czas jego trwania i już po nim zamieścili jedynie zlepek kiepskiej jakości zdjęć i napisali na Facebooku tylko jedno słowo: "Jesteśmy."

 

Jesteśmy.

Opublikowany przez Mielczanie dla Demokracji na 16 maja 2017

Potwierdzamy - byli.