Szef MSWiA ostro odpowiada UE ws. przyjmowania islamskich imigrantów! Zrozumieją to w końcu?

Minister spraw wewnętrznych i administracji, Mariusz Błaszczak w mocnych słowach odniósł się do szantaży włodarzy maoistycznej Unii Europejskiej. Czy antydemokratyczny twór w końcu zrozumie, że nie chcemy zagłady cywilizacji zachodu jak oni?

Szef MSWiA ostro odpowiada UE ws. przyjmowania islamskich imigrantów! Zrozumieją to w końcu?
prawicowyinternet.pl

Zobacz także:

To szło NA ŻYWO! Tym tekstem Cejrowski doprowadził ludzi do FURII! Zaatakował prowadzącego! [WIDEO]
To szło NA ŻYWO! Tym tekstem Cejrowski doprowadził...
Jesteśmy potęga! Tego nie wiedziałeś! Polskie marki kosmetyczne, które podbijają świat! Zobacz jakie
Jesteśmy potęga! Tego nie wiedziałeś! Polskie marki...

Komisja Europejska znowu w podły i antydemokratyczny sposób zaczęła szantażować Polskę i Polaków. Wczoraj premier Beata Szydło a dziś Mariusz Błaszczak odniósł się do sprawy...

 

"Dla Polski z całą pewnością byłaby gorsza zgoda na relokację uchodźców niż kary zapowiadane przez Unię Europejską" - skomentował Mariusz Błaszczak.

 

Wczoraj Komisja Europejska zagroziła rozpoczęciem procedury o naruszenie prawa UE jeśli Polska, Węgry i Austria do czerwca nie przystąpią do relokacji uchodźców.

 

"Mimo że większość państw członkowskich regularnie składa nowe zobowiązania i prowadzi relokację, Węgry, Polska i Austria jako jedyne nie dokonały relokacji ani jednej osoby" - czytamy w komunikacie Komisji Europejskiej.

 

"Pamiętajmy o tym, co wydarzyło się na zachodzie Europy. Pamiętajmy o zamachach terrorystycznych - w zasadzie w większych państwach Unii Europejskiej są one, niestety, faktem. Pamiętajmy, że zaczynali właśnie od stosunkowo nielicznych społeczności muzułmańskich, które teraz są bardzo liczne. Pamiętajmy o tym, że to jest problem zachodu Europy, dlatego że te państwa miały swego czasu kolonie. One korzystały z bogactwa Afryki czy Azji. To są rachunki, które były zaciągane przez tamte państwa, a dziś jest próba przerzucenia spłaty tych rachunków również na Polskę" - powiedział na antenie Polskiego Radia, Mariusz Błaszczak.

 

Polityk przestrzega przed przyjmowaniem islamskich imigrantów, którzy mówią wprost, że chcą podbić świat.

 

"Mówię moim odpowiednikom na zachodzie Europy o tym, że stosowanie metody relokacji tylko potęguje konflikt, gdyż jeżeli handlarze ludźmi słyszą, że ci, których dostarczą do Europy, znajdą schronienie w innych państwach, to tym bardziej zabierają się do swych przestępczych czynów. A to powoduje także ryzyko utraty zdrowia i życia tych ludzi, którzy próbują przedostać się do Europy" - ostro skomentował minister MSWiA.

 

wRealu24.pl

Zobacz również: