Były oficer WSI powiązany z wyprowadzeniem pieniędzy ze SKOK Wołomin, aresztowany!

Aresztowany dziś został Krzysztof W. - były oficer WSI, fundament Fundacji Pro Civili. Podejrzewany o udział w zorganizowanej grupie przestępczej, wyprowadzającej pieniądze ze SKOK Wołomin - mowa tu o kwotach bliskich 100 mln złotych - czytamy w najnowszym wpisie dziennikarza śledczego, Wojciecha Sumlińskiego twórcy książki "Niebezpieczne związki Andrzeja Leppera".

Były oficer WSI powiązany z wyprowadzeniem pieniędzy ze SKOK Wołomin, aresztowany!

Zobacz także:

To szło NA ŻYWO! Tym tekstem Cejrowski doprowadził ludzi do FURII! Zaatakował prowadzącego! [WIDEO]
To szło NA ŻYWO! Tym tekstem Cejrowski doprowadził...
Będziesz w szoku! Oto prawdziwe imiona i nazwiska polskich gwiazd i biznesmenów! Solorz to tak naprawdę...
Będziesz w szoku! Oto prawdziwe imiona i nazwiska...

Czyżby polskie państwo na poważnie wzięło się za dawne komunistyczne środowisko służb specjalnych niszczących przez lata polską gospodarkę?

 

Aresztowany dziś został Krzysztof W. - były oficer WSI, fundament Fundacji Pro Civili. Podejrzewany o udział w zorganizowanej grupie przestępczej, wyprowadzającej pieniądze ze SKOK Wołomin - mowa tu o kwotach bliskich 100 mln złotych.

 

Raz kolejny okazuje się, jak niebezpieczne dla funkcjonowania kraju staje się funkcjonowanie pewnych środowisk, działających niemal bezszelestnie - z racji siatki kontaktów, umożliwiających im rozszerzanie swojej bezprawnej władzy, gdzie najpoważniejszym przypadkiem stała się opieka Bronisława Komorowskiego.

 

Jeśli ktokolwiek zwracał się do niego, jako do ministra obrony narodowej, z informacją o tym, że na warszawskiej uczelni WAT, działa Pro Civili, uwikłana w rozmaite przestępcze interesy, skutkiem czego było wyprowadzenie z tejże uczelni kilkuset milionów złotych - i kiedy oficerowie zgłaszali się do Komorowskiego, mówili mu o tym, źle kończyli. Ich kariery były łamane. Działania przestępcze były skutecznie chronione.

 

Istnym tematem rzeką są tego typu działania - koleje z nich opisane zostały w "ABW", której premiera już w najbliższych dniach.

 

Aresztowanie Krzysztofa W jest więc kolejnym krokiem ku temu, by zrozumieć, jak patologicznym bytem są związki najważniejszych osób w państwie z Pro Civili, czy ogółem ujmując środowiskiem osób powiązanych między sobą, a których historie skupia jeden skrót nazwowy: WSI - czytamy na profilu Wojciecha Sumlińskiego na Facebooku.

 

wRealu24.pl

Zobacz również: