OFICJALNIE: Moralny i polityczny KONIEC Nowoczesnej!

Cytując klasyka: TO JEST DRAMAT. Tonąca partia Nowoczesna chwyta się już każdej głupoty, by tylko zyskać jakąkolwiek popularność i rozgłos w mediach. Co tym razem? Nie uwierzycie...

OFICJALNIE: Moralny i polityczny KONIEC Nowoczesnej!

Zobacz także:

Zrobił jej to zdjęcie na chwilę przed brutalnym morderstwem [FOTO]
Zrobił jej to zdjęcie na chwilę przed brutalnym...
Patrzyli na to z przerażeniem! "To wyglądało jak APOKALIPSA". "Ręka Boga" nad miastem [FOTO]
Patrzyli na to z przerażeniem! "To wyglądało jak...

Postanowili "poprawić" swój PR twarzą "polskiej Angeliny Jolie", która wystąpiła na konferencji młodzieżówki Nowoczesnej. 

 

Pani znana z tego, że fotografowała się nago na trumnie, opowiadała tabloidom o seksie z Radosławem Majdanem, czy wyleciała z okna na zakrapianej imprezie, po czym publicznie wyznała, że nie może (po wypadku) uprawiać seksu, teraz publicznie powiedziała, że chce wstąpić do partii, której twarzą jest Ryszard Petru. Czyżby Madera nowa twarz w Nowoczesnej? 

 

Podczas konferencji Orzechowska vel Jolie zapowiedziała, że zastanawia się nad wstąpieniem do Nowoczesnej. Czy zostanie przyjęta? O tym zdecyduje kierownictwo partii, w której - tak czy inaczej - osobą decyzyjną nadal jest Ryszard Petru. 

 

Kto i po co zaprosił Panią Orzechowską na zlot partyjny? Odpowiedzi na te pytania nie znamy, ale w Prawie i Sprawiedliwości oraz na prawicy cieszą się niezmiernie, bo takie "autorytety" angażowane przez Nowoczesną to prawdopodobnie najprostsza droga do spadku jeszcze drastyczniej poniżej progu wyborczego.