Poseł zdradza! "Jarosław Kaczyński będzie premierem już od ...

Początkiem bieżącego tygodnia opinię publiczną obiegły anonimowe doniesienia, że na lipcowym kongresie Prawa i Sprawiedliwości posadę stracić może premier Beata Szydło.

Poseł zdradza! "Jarosław Kaczyński będzie premierem już od ...

Zobacz także:

To szło NA ŻYWO! Tym tekstem Cejrowski doprowadził ludzi do FURII! Zaatakował prowadzącego! [WIDEO]
To szło NA ŻYWO! Tym tekstem Cejrowski doprowadził...
Będziesz w szoku! Oto prawdziwe imiona i nazwiska polskich gwiazd i biznesmenów! Solorz to tak naprawdę...
Będziesz w szoku! Oto prawdziwe imiona i nazwiska...

Teraz pojawiają się postacie już nie anonimowe, które wprost mówią, że są posiadaczami takich informacji. I tak poseł Kukiz'15 Tomasz Rzymkowski... zdradził plany Prawa i Sprawiedliwości podczas wczorajszej rozmowy z telewizją Superstacja. 

 

Informacje Rzymkowski miał uzyskać u samego źródła, od posłów PiS.

 

W lipcu za sterami polskiego rządu chce zasiąść Jarosław Kaczyński. Będzie dosyć duża rekonstrukcja obecnego rządu, łącznie z Prezesem Rady Ministrów - powiedział powołując się na informacje zasłyszane w kuluarach Sejmu. 

 

Tuż po tym rozwinął temat, jeszcze bardziej zaskakując. Stwierdził bowiem, że zmiana ta nie będzie trwała i zakończy się w listopadzie 2018 roku. Jak mówił Rzymkowski: - Część ministrów utrzyma swoje stanowiska. Ten stan rzeczy ma trwać podobno do setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Takie pogłoski w kuluarach sejmowych my jako posłowie opozycji słyszymy.

 

Parlamentarzysta Kukiz'15 wytłumaczył również, czemu Kaczyński miałby być premierem tylko do 11 listopada 2018. Według jego informacji: - Na setną rocznicę odzyskania niepodległości mamy już niewielki okres czasu do wyborów parlamentarnych, wówczas podobno za sterami rządu ma zasiąść Mateusz Morawiecki. Ma powstać rząd techniczny. Rząd, który będzie mniej przykuwał uwagę ze względu na koloryt polityków kierujących resortami. To mają być fachowcy.

 

Jak uważa Rzymkowski, przewidywana przez niego zmiana premiera to "sposób na prowadzenie polityki przez kryzys".

 

wRealu24.pl

Zobacz również: