Tragedia Polki w Egipcie! Uprowadzona i TORTUROWANA! Desperacko błaga o pomoc!

Sprawa Magdy Żuk wywołała prawdziwa lawinę. Coraz częściej wychodzą na jaw dramatyczne przeżycia innych Polek, które doświadczały przemocy, molestowania, gwałtów w tym egzotycznym kraju. Pani Agnieszka Pyszczorska już kilka miesięcy szuka pomocy. Chce odnaleźć swoje dzieci. Opowiedziała o tym co spotkało ją w Egipcie. To mrozi krew w żyłach....

Tragedia Polki w Egipcie! Uprowadzona i TORTUROWANA! Desperacko błaga o pomoc!

Zobacz także:

To szło NA ŻYWO! Tym tekstem Cejrowski doprowadził ludzi do FURII! Zaatakował prowadzącego! [WIDEO]
To szło NA ŻYWO! Tym tekstem Cejrowski doprowadził...
Jesteśmy potęga! Tego nie wiedziałeś! Polskie marki kosmetyczne, które podbijają świat! Zobacz jakie
Jesteśmy potęga! Tego nie wiedziałeś! Polskie marki...

Sprawa Magdy Żuk wywołała prawdziwa lawinę. Coraz częściej wychodzą na jaw dramatyczne przeżycia innych Polek, które doświadczały przemocy, molestowania, gwałtów w tym egzotycznym kraju. Pani Agnieszka Pyszczorska już kilka miesięcy szuka pomocy. Chce odnaleźć swoje dzieci. Opowiedziała o tym co spotkało ją w Egipcie. To mrozi krew w żyłach...

 

Pani Agnieszka opowiada swoją tragiczną historię. Kilka lat pracowała w Egipcie jako animator czasu wolnego dla dzieci. To właśnie tam spotkała mężczyznę, z którym następnie wzięła ślub. Twierdzi, że nigdy nie był wobec niej agresywny. W styczniu 2011 roku pobrali się. Dwa lata później urodziło im się pierwsze dziecko. Ostatecznie mieli córkę i synka: Marysię i Kubusia. Wtedy zaczęły się problemy...

 

- Wtedy zaczęło się sprawdzanie Aymana, czy to jego dziecko. Chyba czułam, że coś się święci i namówiłam męża do przyjazdu do Polski w grudniu 2015 roku. Jakiś czas mieszkaliśmy z moimi rodzicami potem wynajęliśmy mieszkanie dwie ulice dalej. Gdy kończyły się pieniądze, znów poszliśmy mieszkać do moich rodziców. Mąż dostał pozwolenie na pobyt w Polsce na trzy lata i w ten dzień wszystko się zaczęło. Mąż ni stąd ni zowąd, bez powodu uderzył mnie. Ubzdurał sobie że zdradziłam go z moim ojcem. Wtedy rodzice wezwali policję mąż został wyrzucony z domu – opowiada Pyszczorska.

 

W 2016 roku Ayman S. powiedział, że wraca do Egiptu ponieważ jego matka bardzo ciężko zachorowała. Musiał jej pomóc. 

 

- Zgodziłam się na wyjazd z dziećmi na jeden miesiąc. Mąż brał udział w polskim "Mam talent" i w listopadzie mieliśmy wrócić razem do Polski – mówi Polka.

 

Prawda okazała się brutalna. Choroba matki to kłamstwo. Był to jedynie pretekst do tego aby wywieźć ją i jej dzieci z Polski. 

 

- Ayman torturował mnie zazwyczaj przy moim 2-letnim synku. Byłam bita, dźgana nożami, bita kijem od łopaty, bił mnie jak równego sobie. Nie raz wbił mi nóż w rękę. Do dzisiaj mam ślady po wbiciu noża w dłoń. Kilka razy zostałam wywieziona na pustynie. Brał ze sobą łopatę, zawiązywał mnie sznurem, abym nie mogła uciec i wrzucał mnie do wykopanego dołu. Po paru godzinach wracał i zabierał mnie do domu - opowiada Pani Agnieszka.

 

Horror trwał kilka miesięcy. Ayman wyrzucił po wszystkim Polkę z domu i uprowadził jej dzieci. Kobieta nie wie po dziś dzień gdzie się znajdują. Mężczyzna zniknął. Polka skierowała sprawę do sądu egipskiego. Wygrała. Sąd zdecydował, że dzieci muszą wrócić pod opiekę matki. Ayman jednak nic sobie z tego nie robi. Nie zamierza oddać dzieci. 

 

Zdesperowana Pani Agnieszka poprosiła o pomoc jedną z poznańskich kancelarii, która specjalizuje się w tego typu sprawach. Problemem pozostaje jednak opłacenie usług. Aby móc rozpocząć realne działania mające na celu odzyskanie dzieci, kobieta zorganizowała w internecie zbiórkę na pokrycie wszelkich kosztów związanych ze sprawą. Kwota potrzebna na już to 15 tysięcy złotych.  

 

wRealu24.pl

 

źródło: Pikio.pl