Bp Pieronek chce, by Polska spływała krwią jak Europa? Domaga się przyjęcia islamskich imigrantów i twierdzi, że to nasz obowiązek!

Biskup Tadeusz Pieronek jest znany ze swoich skrajnych wypowiedzi, ale teraz przeszedł samego siebie. Duchowny domaga się przyjęcia islamskich imigrantów i twierdzi, że to jakiś moralny obowiązek Polaków.

Bp Pieronek chce, by Polska spływała krwią jak Europa? Domaga się przyjęcia islamskich imigrantów i twierdzi, że to nasz obowiązek!

Zobacz także:

loading...

Kiedy Europa spływa krwią rdzennych europejczyków słyszymy tak dziwacznie i nierozważne głosy od hierarchów kościelnych. Jakiż to niby obowiązek mamy wobec dzikich muzułmanów? Czy chcemy, by mordowali i gwałcili w Polsce? Chyba raczej nie... Słowa Biskupa są przerażające...

 

Czy Polska powinna przyjąć islamskich imigrantów?

 

"Tak. To jest jej moralny obowiązek. Jeżeli weźmiemy pod uwagę, że większość Polaków to chrześcijanie, to ten obowiązek wypływa z miłości bliźniego. Polaków nastraszono uchodźcami. Powiedziano, że oni przynoszą choroby, zabiorą Polakom pracę, będą nas zabijać i Polska stanie się krajem zagrożonym" - powiedział w wywiadzie "Rzeczpospolitej" Bp Tadeusz Pieronek.

 

Duchowny idzie w zaprzęgu z komunistami i uderza w partię rządzącą...ta sama retoryka...

 

"PiS zastraszył Polaków uchodźcami. Pokazali same negatywy. Polacy mogą wyjeżdżać masowo za granicę, bo tam lepiej im się zarabia i żyje, a inni już do nas przyjeżdżać nie mogą?" - pyta duchowny.

 

Jak to możliwe, że duchowny katolicki wygłasza tak antychrześcijańskie tezy?

 

"Papież podkreślił, że to może być realizowane na różne sposoby. I to wystarczyło władzom, żeby się usprawiedliwiły. To jest testem na nasze chrześcijaństwo (...) Nie można się tutaj wymawiać tym, że wśród nich znajdzie się jakiś terrorysta, albo że komuś nie będą się podobały warunki, możliwości pracy czy osiedlenia. Moim zdaniem Polska miała obowiązek otworzyć się na uchodźców, tym bardziej, że Kościół był gotów ich przyjąć" - powiedział Bp Pieronek w grudniu rzecz jasna w TVN 24.

 

wRealu24.pl

Zobacz również:

Dzięki reklamom wspierasz naszą działalność.
ZAMKNIJ
Dzięki reklamom wspierasz naszą działalność.