(18+) Zamach w Nowym Jorku! Rozpędzony samochód wjechał prosto w ludzi! Mamy nagranie wypadku! (Video)

Ten film jest przerażający! Rozpędzony samochód wjechał prosto w ludzi. Ewidentnie to było celowe działanie. Służby twierdzą, że zamachowiec był pod wpływem środków odurzających i wcześniej leczył się psychiatrycznie.

(18+) Zamach w Nowym Jorku! Rozpędzony samochód wjechał prosto w ludzi! Mamy nagranie wypadku! (Video)
pudelek.pl

Zobacz także:

loading...

Wczoraj na Times Squere doszło do przerażającego wypadku. Były naćpany żołnierz celowo wjechał w ludzi zabijając jedną osobę a 22 zostały ranne. Twierdzi, że "chciał ich wszystkich zabić". Media oczywiście boją się tego słowa, ale to był zwyczajny zamach. 

 

Na miejscu zginęła 18-letnia dziewczyna, która spacerowała z 13-letnią siostrą. W wyniku zderzenia 22 osoby odniosły ciężkie obrażenia. Cztery ofiary naćpanego kierowcy nadal są w stanie krytycznym. Jadące z ogromną prędkością auto wyskoczyło ponad tłum, a następnie dachowało. Kierowca, który jak później się okazało był pod wpływem syntetycznej marihuany, wybiegł z samochodu i krzyczał na przerażonych ludzi - czytamy na pudelek.pl

 

Służby amerykańskie twierdzą, że kierowca leczył się wcześniej psychiatrycznie i miał problemy z psychiką. "Chciałem ich wszystkich zabić! Mieliście mnie zastrzelić" - tak miał krzyczeć według zeznań świadków Richard Rojas - kierowca, który wjechał w tłum.

 

Przed tą tragedią Rojas miał wypalić sporo syntetycznej marihuany. Co nie zmienia faktu, że planował tę rzeź ludzi. Mężczyzna stanie przed sądem. Zarzuty nie są jeszcze znane.

 

Zobacz moment tego tragicznego zajścia: https://www.liveleak.com/view?i=d3e_1495190603

 

wRealu24.pl

Zobacz również:

Dzięki reklamom wspierasz naszą działalność.
ZAMKNIJ
Dzięki reklamom wspierasz naszą działalność.