Ozdoba MIAŻDŻY Egipcjan w TVP na żywo: Wypier***iłem araba na glebę i...! (Video)

We wczorajszym programie TVP "Warto Rozmawiać" Jana Pospieszalskiego wystąpił znany zawodnik MMA, Dawid Ozdoba. Opowiedział o swoich przejściach w Egipcie.

Ozdoba MIAŻDŻY Egipcjan w TVP na żywo: Wypier***iłem araba na glebę i...! (Video)

Zobacz także:

loading...

Gośćmi programu byli: Magdalena Ogórek, Witold Gadowski i Magdalena Ogórek. Wszyscy odnosili się do sprawy Magdaleny Żuk i islamu jako takiego. Ta mordercza kultura nie toleruje inności i chrześcijaństwa...

 

"Śmierć pani Magdaleny to jedna historia – trudna, tragiczna, o której ciężko mówić,żeby nie sprawiać bólu rodzinie, ale dzięki temu światła zostały skierowane na Dolny Śląsk, na miasta typu Bogatynia, Zgorzelec…" - powiedział na żywo w programie dziennikarz śledczy, Witold Gadowski.

 

Wszystko zaczęło się w Polsce, to zorganizowana grupa przestępcza...

 

"Dowiadujemy się, że w trójkącie granicznym trwa produkcja metaamfetaminy. Na konferencji pan burmistrz odsądził mnie od czci i wiary, a on wkłada taki wysiłek w profilaktykę. Potem na portalu przeczytałem komentarze, które były utrzymane w tonie, że p. burmistrz jest jedynym człowiekiem, który nie wie, że w okolicy jest produkowana metaamfetamina" - komentował Witold Gadowski.

 

W końcu głos zabrał zawodnik MMA, Dawid Ozdoba, który miał bardzo ostre przejścia z Egipcjanami. Podczas swoich wakacji w Egipcie w zeszłym roku, o mało nie został przez nich zamordowany.

 

"Do mojego pokoju wpadli napastnicy krzyczący Allah Akbar .. (…) Musiałem przejść nad trupem, dobijają człowieka, a ja od ludzi słyszę, że się nic nie stało i „proszę zejść na kolację”, to dla mnie to chore. Potem podszedł do mnie w celi i mówił, że mam ładną buzię, a ja go wypierdoliłem na glebę..." - powiedział bardzo ostro Dawid Ozdoba. Gdyby nie fakt, że Dawid jest osobą medialną najprawdopodobniej zostałby wtedy zabity w Egipcie.

 

Zobacz co Dawid Ozdoba mówi w programie na żywo, od 06:10:

Zobacz również:

wRealu24.pl

Dzięki reklamom wspierasz naszą działalność.
ZAMKNIJ
Dzięki reklamom wspierasz naszą działalność.