PILNE! Zakończyła się sekcja zwłok Magdaleny Żuk!

Właśnie zakończyła się sekcja zwłok Magdaleny Żuk! Czy wiemy cokolwiek więcej w tej bulwersującej sprawie? Czy śledczy ujawnią co było przyczyną śmierci tej Pięknej polki?

PILNE! Zakończyła się sekcja zwłok Magdaleny Żuk!

Zobacz także:

loading...

W Zakładzie Medycyny Sądowej we Wrocławiu zakończyła się dziś po godz. 14.30 sekcja zwłok Magdaleny Żuk – powiedzieli dziennikarzom pełnomocnicy rodziny po opuszczeniu gmachu ZMS. Nie chcieli ujawniać szczegółów.

 

– Bardzo prosimy o uszanowanie prawa rodziny do spokoju i nie robienie z tego medialnego spektaklu – powiedział dziennikarzom mec. Paweł Jurewicz pytany, kiedy ciało zmarłej może być wydane rodzinie oraz kiedy będzie pogrzeb kobiety.

 

27-letnia Magdalena Żuk 25 kwietnia poleciała na wycieczkę do kurortu Marsa-Alam. Po dwóch dniach partnera kobiety, który miał z nią kontakt telefoniczny, zaniepokoiło jej zachowanie. Zaplanował jej wcześniejszy powrót do kraju. Ze względu na pogarszający się stan zdrowia kobieta trafiła do szpitala. W tym samym czasie do Egiptu przyjechał jej znajomy, aby zabrać ją do Polski. W szpitalu dowiedział się, że kobieta nie żyje. Zmarła w wyniku obrażeń odniesionych wskutek upadku z pierwszego lub drugiego piętra szpitala w Marsa-Alam, gdzie przebywała.

 

Jeleniogórska prokuratura okręgowa, która prowadzi śledztwo w tej sprawie, informowała, że z wstępnego raportu medycznego (który powstał po sekcji zwłok przeprowadzonej w Egipcie) nie wynika, aby na ciele ofiary znaleziono ślady, które świadczyłyby o użyciu wobec niej przemocy. Zdaniem prokuratury, aby jednak ostatecznie wykluczyć udział osób trzecich, potrzebne są dodatkowe badania, m.in. biologiczne.

 

wRealu24.pl

 

Źródło: www.kryminalnapolska.pl

Zobacz również:

 

Dzięki reklamom wspierasz naszą działalność.
ZAMKNIJ
Dzięki reklamom wspierasz naszą działalność.