Słuchajcie tam w Brukseli! Polskie trybuny “subtelnie” wyraziły swoje zdanie o uchodźcach (WIDEO)

Nie ma w Polsce poprawności politycznej. Mogli się o tym przekonać m.in. słowaccy kibice, którzy przybyli na piątkowy mecz z Polską do Lublina, a także osoby oglądające to spotkanie w telewizji i przebywające w promieniu kilkuset metrów od stadionu.

Słuchajcie tam w Brukseli! Polskie trybuny “subtelnie” wyraziły swoje zdanie o uchodźcach (WIDEO)

Zobacz także:

To szło NA ŻYWO! Tym tekstem Cejrowski doprowadził ludzi do FURII! Zaatakował prowadzącego! [WIDEO]
To szło NA ŻYWO! Tym tekstem Cejrowski doprowadził...
Jesteśmy potęga! Tego nie wiedziałeś! Polskie marki kosmetyczne, które podbijają świat! Zobacz jakie
Jesteśmy potęga! Tego nie wiedziałeś! Polskie marki...

Nie ma w Polsce poprawności politycznej. Mogli się o tym przekonać m.in. słowaccy kibice, którzy przybyli na piątkowy mecz z Polską do Lublina, a także osoby oglądające to spotkanie w telewizji i przebywające w promieniu kilkuset metrów od stadionu.

Fani na Arenie Lublin w dość dobitny sposób wyrazili swój stosunek do polityki migracyjnej zachodnich polityków, według której chciałaby też postępować neoliberalna opozycja w Polsce.


 

Kilkanaście tysięcy kibiców zgromadzonych na obiekcie w stolicy Lubelszczyzny wykrzyczało bardzo donośnie: “Cała Polska śpiewa z nami, wypie…ć z uchodźcami!”

 

Odnosili się bez wątpienia do totalitarnych zapędów Unii i Komisji Europejskiej, które, nie zważając na sprzeciw polskiego rządu i polskich obywateli, chcą siłą wepchnąć do naszego kraju tysiące muzułmańskich imigrantów. Bruksela grozi Warszawie sankcjami, karami finansowymi, a nawet konsekwencjami politycznymi.

 

Rzecz jasna środowiska narodowo-konserwatywne nie zgadzają się na takie działania zachodu. Wykrzyczane hasło już teraz cieszy się dużą popularnością w intenecie.

 

 

 

Zobacz również: