Z OSTATNIEJ CHWILI. Kolejna tragedia w Londynie – samochód rozjechał tłum ludzi!

Z OSTATNIEJ CHWILI. W nocy z niedzieli na poniedziałek, przed godz. 3.00, w Londynie doszło do kolejnej tragedii. Tym razem szaleniec za kierownicą samochodu dostawczego wjechał w tłum ludzi. Policja na razie podaje tylko szczątkowe informacje.

Z OSTATNIEJ CHWILI. Kolejna tragedia w Londynie – samochód rozjechał tłum ludzi!

Zobacz także:

To szło NA ŻYWO! Tym tekstem Cejrowski doprowadził ludzi do FURII! Zaatakował prowadzącego! [WIDEO]
To szło NA ŻYWO! Tym tekstem Cejrowski doprowadził...
Jesteśmy potęga! Tego nie wiedziałeś! Polskie marki kosmetyczne, które podbijają świat! Zobacz jakie
Jesteśmy potęga! Tego nie wiedziałeś! Polskie marki...

Londyńska policja metropolitalna poinformowała w nocy z niedzieli na poniedziałek o – jak po raz kolejny stwierdzono – “poważnym incydencie” w północnym Londynie.

 

Samochód wjechał w grupę pieszych w pobliżu lokalnego meczetu w dzielnicy Finsbury Park. Jest wielu rannych; jedna osoba została w związku ze zdarzeniem aresztowana.

 

Według niepotwierdzonych relacji świadków w mediach społecznościowych, samochód dostawczy wjechał w grupę wiernych wychodzących z lokalnego meczetu po wieczornej sunnickiej modlitwie (tarawih) odprawianej podczas miesiąca ramadanu. Nie jest wykluczone, że były to porachunki pomiędzy lokalnymi sunnitami i szyitami.

 

Informację o rannych przekazał przedstawiciel Muzułmańskiej Rady Wielkiej Brytanii Miqdaad Versi, powołując się na członków organizacji obecnych na miejscu zdarzenia. Londyńska policja metropolitalna nie przekazała na razie szczegółów zajścia ani nie potwierdziła liczby ofiar.

 

Jednak jak wynika z niepotwierdzonej przez policję, relacji świadków, rannych zostało co najmniej siedem osób.

 

wRealu24.pl

Zobacz również: