Anglicy z "Britain First" zakochali się w naszym kraju! “Zazdrościmy Polakom … ZOBACZ WIDEO!

Przedstawiciele narodowej brytyjskiej partii Britain First przybyli w weekend do Warszawy. Jak powiedzieli w rozmowie z telewizją eMisjaTv, przyjechali do naszego kraju głównie po to, by wesprzeć Jacka Międlara, który miał ostatnio rozprawę w sądzie za głoszenie swoich patriotycznych poglądów.

Anglicy z "Britain First" zakochali się w naszym kraju! “Zazdrościmy Polakom … ZOBACZ WIDEO!

Zobacz także:

To szło NA ŻYWO! Tym tekstem Cejrowski doprowadził ludzi do FURII! Zaatakował prowadzącego! [WIDEO]
To szło NA ŻYWO! Tym tekstem Cejrowski doprowadził...
Jesteśmy potęga! Tego nie wiedziałeś! Polskie marki kosmetyczne, które podbijają świat! Zobacz jakie
Jesteśmy potęga! Tego nie wiedziałeś! Polskie marki...

Britain First to jedna z niewielu brytyjskich narodowych, chrześcijańskich, prawicowych partii politycznych. Zaczynali jako ruch społeczny, zanim przystąpili do powszechnych wyborów. Paul Golding i Jayda Fransen po krótkim pobycie w Polsce nie ukrywają fascynacji naszym krajem.

 

– Ostatnio zrobiło się głośno o Polsce, ale jestem ciekaw, co wiedzieliście o Polsce, zanim tu przyjechaliście – o naszej sytuacji politycznej i o ludziach – zapytał Brytyjczyków reporter eMisji.

 

– Wiedzieliśmy, że Polska jest silnie chrześcijańska. Niedotknięta masową migracją, islamskim terroryzmem, ekstremizmem… Ale przyjechaliśmy tutaj wczoraj i się zakochaliśmy! – powiedział Paul Golding z Britain First. – Przede wszystkim Warszawa. Jest piękna. Dla porównania, centrum Londynu jest brudne, pełno tam obcokrajowców, jest niebezpiecznie, mnóstwo meczetów. A tu jest pięknie – kontynuował zachwycony Brytyjczyk.

 

– Wasze miasto jest piękne. Bardzo nam się podoba, kochamy Polskę – skwitował wypowiedź Golding. Gdy dziennikarz prowadzący rozmowę zwrócił uwagę na fakt, że w Polsce, nawet w stolicy, zdecydowana większość obcokrajowców to turyści i zapytał, co Britain First o tym sądzi, Paul Golding odpowiedział: – Tak właśnie powinno być. Tego właśnie chcemy w Anglii. Zazdrościmy tego Polsce. Naprawdę zazdrościmy, bo chcielibyśmy, żeby Anglicy byli jak Polacy. Wielcy patrioci, kochający swój kraj. No i politycy, jak wasza premier. Ta pani, ciągle atakowana przez unijnych biurokratów z powodu kryzysu z imigrantami itd.

 

– Dlatego zazdrościmy Polsce, bo jesteście na dobrej drodze. Nigdy nie popełniajcie tych samych błędów, które popełniła Anglia – zaapelował Paul Golding. Poniżej wideo, które bez wątpienia stanie się hitem polskiego internetu.

 

Zobacz video:

wRealu24.pl