Totalna opozycja w ciężkim szoku! Marszałek z PiS przeżuł i wypluł Tuska! UWAGA, MOCNE SŁOWA!

Tak dobitnie uległości Donalda Tuska wobec Angeli Merkel nie określi jeszcze żaden polityk z pierwszych stron gazet. Wicemarszałek Sejmu z PiS, Joachim Brudziński, zrobił to w sposób bezlitosny.

Totalna opozycja w ciężkim szoku! Marszałek z PiS przeżuł i wypluł Tuska! UWAGA, MOCNE SŁOWA!

Zobacz także:

To szło NA ŻYWO! Tym tekstem Cejrowski doprowadził ludzi do FURII! Zaatakował prowadzącego! [WIDEO]
To szło NA ŻYWO! Tym tekstem Cejrowski doprowadził...
Jesteśmy potęga! Tego nie wiedziałeś! Polskie marki kosmetyczne, które podbijają świat! Zobacz jakie
Jesteśmy potęga! Tego nie wiedziałeś! Polskie marki...

“Donald Tusk jest niemieckim popychlem” – ocenił wicemarszałek Sejmu Joachim Brudziński (PiS), komentując reakcję szefa Rady Europejskiej na wystąpienie premier Beaty Szydło w Auschwitz. “Rząd PiS prowadzi kampanię nienawiści wobec uchodźców” – odpowiada PO.

 

Donald Tusk, który w mojej opinii, w mojej ocenie, a szczególnie po tych słowach w odniesieniu do premier polskiego rządu, jest takim niemieckim popychlem, zareagował tak nerwowo i alergicznie na te słowa być może dlatego, że pani premier w swoim wystąpieniu odwołała się do tego, kto to piekło na ziemi zgotował. Nazywając zbrodniarzy wprost – niemieckimi nazistami, nie jakimś ponadnarodowym towarzystwem. Tylko mówiąc wprost, że to Niemcy” – ocenił na antenie TVP Info Brudziński.

 

Premier Beata Szydło powiedziała w środowym wystąpieniu, że “Auschwitz to w dzisiejszych niespokojnych czasach wielka lekcja tego, że trzeba czynić wszystko, aby uchronić bezpieczeństwo i życie swoich obywateli”.

 

Odnosząc się do tego wystąpienia, Donald Tusk napisał w środę na Twitterze: “Takie słowa w takim miejscu nigdy nie powinny paść z ust polskiego premiera”.

 

Jak dodał Brudziński: “Człowiek, który w latach 80. pisał, że polskość to nienormalność, człowiek, który stojąc na czele Rady Europejskiej powinien być ponad sporem wewnętrznym w Polsce (…), w sposób wyjątkowo paskudny atakuje polską panią premier”.

 

wRealu24.pl

Zobacz również: