Sumliński demaskuje Stonogę! Twierdzi, że biznesmen donosił i wystawił polityka służbom! (Video)

Wojciech Sumliński jest jednym z najwybitniejszych polskich dziennikarzy śledczych. Od dawna wiadomo o konflikcie Stonogi z dziennikarzem. Od kiedy Stonoga poszedł za kraty na jaw wyszły wszystkie jego kłamstwa.

Sumliński demaskuje Stonogę! Twierdzi, że biznesmen donosił i wystawił polityka służbom! (Video)
se.pl

Zobacz także:

To szło NA ŻYWO! Tym tekstem Cejrowski doprowadził ludzi do FURII! Zaatakował prowadzącego! [WIDEO]
To szło NA ŻYWO! Tym tekstem Cejrowski doprowadził...
Jesteśmy potęga! Tego nie wiedziałeś! Polskie marki kosmetyczne, które podbijają świat! Zobacz jakie
Jesteśmy potęga! Tego nie wiedziałeś! Polskie marki...

Stonoga donosił na Leppera i wystawił go służbom? tak twierdzi dziennikarz śledczy Wojciech Sumliński!

 

"Stonoga to człowiek, który udaje przyjaciela Andrzeja Leppera. Na tej rzekomej przyjaźni zbudował swój wizerunek. Ja w swojej książce o Lepperze opublikowałem dokumenty, z których wynika, że składał jeszcze z aresztu śledczego w Inowrocławiu (Stonoga – przyp. red.) zawiadomienie do Prokuratury Krajowej, by ta zamknęła Leppera w więzieniu, bo podobno zdefraudował milion złotych. On to bardzo dokładnie uzasadniał" - powiedział Wojciech Sumliński.

 

Udawał przyjaciela, by donosić na byłego polityka do prokuratury i na WSI?

 

"To jest człowiek, o którym mówimy: jak mam takich przyjaciół, to nie potrzebuje już wrogów. Lepper miał swoje słabostki. Słabostką była np. sfera seksualna, choć akurat tzw. afera seksualna w Samoobronie była w dużej mierze wzięta z kapelusza. Natomiast rzeczywiście miał swoje słabostki. Stonoga bardzo zadbał o to, by je wykorzystać, kiedy, tak jak powiedziałem, wystawił Leppera Wojskowym Służbom Informacyjnym, które nagrały pewne sytuacje, a następnie użyły ich jako szantażu i nacisku względem Leppera" - mówił ostro o Stonodze Sumliński.

 

WSI sterowały od początku Stonogą? Tak się wziął w życiu byłego wicepremiera?

 

"Innymi słowy Zbigniew Stonoga jest postacią w moim przekonaniu podłą. Podwiązaną pod WSI i to nie jest problem, by to udowodnić. Jest na to wiele dowodów. Stonoga miał być kolejną postacią, w którą służby zainwestowały" - powiedział Sumliński.

 

wRealu24.pl

Zobacz również:

Źródło: IPPTV/wmeritum.pl