MASAKRA! Muzułmański nożownik brutalnie zamordował Polaka! Rodzina błaga o pomoc!

Coś nieprawdopodobnego! Muzułmanin brutalnie zamordował Polaka. 30-latek z Paczkowa został pięciokrotnie ugodzony nożem na ulicy. Rodzina prosi o pomoc w organizacji pochówku i sprowadzeniu z zagranicy prochów mężczyzny.

MASAKRA! Muzułmański nożownik brutalnie zamordował Polaka! Rodzina błaga o pomoc!

Zobacz także:

To szło NA ŻYWO! Tym tekstem Cejrowski doprowadził ludzi do FURII! Zaatakował prowadzącego! [WIDEO]
To szło NA ŻYWO! Tym tekstem Cejrowski doprowadził...
Jesteśmy potęga! Tego nie wiedziałeś! Polskie marki kosmetyczne, które podbijają świat! Zobacz jakie
Jesteśmy potęga! Tego nie wiedziałeś! Polskie marki...

W nocy z piątku na sobotę w Rotterdamie zmarł 30-letni Krzysztof Suchan z Paczkowa. Mężczyzna odszedł po 14 dniach walki o życie, po tym jak został ugodzony nożem na ulicach holenderskiego Tilburga. Sprawcą rzecz jasna był muzułmanin. 

 

Do zdarzenia doszło 27 maja. Jak relacjonuje rodzina zmarłego, przebywający w Holandii Krzysztof wracając do domu został zaatakowany przez ludzi pochodzenia tureckiego. Pięciokrotnie ugodzony nożem zmarł po czterech operacjach w szpitalu. Krzysztof osierocił 3-letnią córkę Viktorię.

 

Okoliczności zdarzenia nie są do końca jasne. Obecnie trwa dochodzenie holenderskiej policji. Pytanie czy wypuszczą muzułmanina, by ten mógł mordować nadal, czy jednak postawią go przed sądem?

 

Rodzina tragicznie zmarłego zwróciła się do Internautów o pomoc w sfinansowaniu pochówku i sprowadzeniu do Polski prochów Krzysztofa. Jak pisze matka zmarłego, koszt kremacji i skromnej ceremonii w Holandii oraz transport prochów do kraju to ok. 8 tys. euro. Wpłaty datków można dokonywać na portalu Pomagam.pl (klik).

 

wRealu24.pl

Zobacz również:

Źródło: paczkow24.pl