"Ku**a w TVN płacz nad biednymi przejechanymi muzułmanami!" Płk wywiadu wściekły na lewackie jaczejki medialne!

W Wielkiej Brytanii doszło do "incydentu", w którym zginęło kilku muzułmanów. Pułkownik Piotr Wroński w ostrych słowach skomentował to zajście.

"Ku**a w TVN płacz nad biednymi przejechanymi muzułmanami!" Płk wywiadu wściekły na lewackie jaczejki medialne!

Zobacz także:

To szło NA ŻYWO! Tym tekstem Cejrowski doprowadził ludzi do FURII! Zaatakował prowadzącego! [WIDEO]
To szło NA ŻYWO! Tym tekstem Cejrowski doprowadził...
Jesteśmy potęga! Tego nie wiedziałeś! Polskie marki kosmetyczne, które podbijają świat! Zobacz jakie
Jesteśmy potęga! Tego nie wiedziałeś! Polskie marki...

Po dzisiejszym incydencie w Wielkiej Brytanii islamiści zapowiedzieli srogi odwet na białej części Brytyjskiego społeczeństwa. Szykuje się ostra wojna na tle religijnym i etnicznym.

 

Kurwa! W TVN płacz nad biednymi przejechanymi Muzułmanami. Biedni prześladowani wyznawcy jedynej pokojowej religii na świecie! "Znaj proporcjum Mocium Panie".

 

Niezależnie od tego, kto wjechał w tą dziką bandę, to nie tak się z nimi powinno walczyć. Tu potrzebna jest instytucjonalne zwalczanie terroryzmu islamskiego w sposób skuteczny i bez głaskania, a nie takie same akty terroru. Tak nie wygramy, albo będzie to pyrrusowe zwycięstwo.

 

W TVN 24 istnieje tylko temat tzw. "uchodźców". Boją się ich, czy co?

 

ps. Premier UK właśnie zapowiada. W tłumaczeniu z dyplomatycznego blabla: "Biali! Weźmiemy się za was, bo śmieliście podnieść rękę na naszych obywateli w ręcznikach na głowie!". Użyła słowa ekstremizm. Pojadą po BR i innych organizacjach białych ludzi. Rasiści! - napisał na swoim profilu na Facebooku, pułkownik Piotr Wroński.

 

wRealu24.pl

Zobacz również: