SZOK! Polski internauta: „Polacy w śmierdzących dresach to większe zagrożenie niż wszyscy islamiści razem wzięci”!

To się w głowie nie mieści! Wstrząsająca opinia pojawiła się na Facebooku, pod jednym z postów strony Niezalezna.pl. Jej wydźwięk jest tym bardziej szokujący, że zamieścił ją Polak.

SZOK! Polski internauta: „Polacy w śmierdzących dresach to większe zagrożenie niż wszyscy islamiści razem wzięci”!

Zobacz także:

loading...

Wstrząsająca opinia pojawiła się na Facebooku, pod jednym z postów strony Niezalezna.pl. Jej wydźwięk jest tym bardziej szokujący, że zamieścił ją Polak.

 

„Polska uszczelnia granice. Nielegalni imigranci będą szybciej deportowani” – link do artykułu o takim tytule udostępniła na Facebooku „Niezależna”.

 

Większość odzewów była – z racji na prawicowy charakter portalu – pozytywna. Pojawiła się jednak taka, która – nie tylko jest negatywna – ale wręcz balansująca na granicy obrazy Narodu Polskiego.

 

„Wszystkie kraje Europejskie uszczelnią granice i wyp……lą „polskich pracusiów” w brudnych śmierdzących dresach siedzących na socjalu z wyciągniętą łapą po zasiłek i zapomogę.To jest gorsze zagrożenie niż wszyscy islamiści raze wzięci…..” – napisał jeden z internautów. (pisownia oryginalna).

Screen

Abstrahując od kwestii etyki, porównywanie ciężko pracujących za granicą Polaków do islamskich radykałów jest mocno krzywdzące.

 

Dodatkową ciekawostką jest, że – jak podaje największy brytyjski dziennik „Daily Mail” – tylko niespełna 5 procent Polaków w Wielkiej Brytanii jest niezatrudnionych.

 

Ogółem we wszystkich krajach Europy nasi rodacy są w końcówce rankingu narodowości żyjących z zasiłków państwowych.

 

wRealu24.pl

Zobacz również:

Dzięki reklamom wspierasz naszą działalność.
ZAMKNIJ