Niemcy: Został pobity, bo nosił...krzyżyk! Tak wygląda na zachodzie tolerancja i wolność wyznania!

Do zdarzenia doszło w piątek o 2:40 w jednym z berlińskich tramwai. Trzech nastolatków napadło 39 – letniego współpasażera, tylko dlatego,że miał na szyi drewniany krzyżyk.

Niemcy: Został pobity, bo nosił...krzyżyk! Tak wygląda na zachodzie tolerancja i wolność wyznania!

Zobacz także:

loading...

Trzech nastolatków w wieku 12 – 14 lat w piątek wieczorem w tramwaju linii M1 w Berlinie zaatakowali mężczyznę, który miał widoczny na szyi drewniany krzyż. Napastnicy na początku, zaczęli obrażać mężczyznę a następnie go bić.

 

39 latek nie odniósł poważniejszych obrażeń. Policja prowadzi śledztwo w tej sprawie. Do zdarzenia doszło w piątek o 2:40 w jednym z berlińskich tramwai. Trzech nastolatków napadło 39 – letniego współpasażera, tylko dlatego,że miał na szyi drewniany krzyżyk.

 

Jak na razie wiadomo tylko, że nastolatkowie to osoby o smukłych sylwetkach z bardzo krótko ostrzyżonymi, czarnymi włosami. Jak na razie nie schwytano sprawców napadu.

 

Niemieckie media nie podały żadnych informacji o pochodzeniu czy wyznaniu młodych bandytów. Jednak można się domyślić komu mogło to tak bardzo przeszkadzać. W końcu Niemcy powoli stają się Kalifatem...

wRealu24.pl 
Dzięki reklamom wspierasz naszą działalność.
ZAMKNIJ