Polski PATRIOTA stanął naprzeciw agresywnych muzułmanów w Berlinie i...? Co robi niemiecka policja? (Video)

Do tej sytuacji doszło na jednej z demonstracji w Berlinie. Gdzie resztka niemieckich patriotów jacy się jeszcze gdzieniegdzie uchowali w tym państwie protestowało przeciwko islamizacji Europy!

Polski PATRIOTA stanął naprzeciw agresywnych muzułmanów w Berlinie i...? Co robi niemiecka policja? (Video)

Zobacz także:

loading...

Podczas jednej z demonstracji ruchów tożsamościowych w Berlinie doszło do wymiany zdań między muzułmaninem oskarżającym Polskę o rosnący w niej rasizm i znajdującym się w tłumie Polakiem.

 

Polak bardzo dzielnie stanął na przeciwko kilkunastu agresywnych muzułmanów i powiedział co o nich myśli. Nawet policja zachowała się jakby była policją islamską. Niestety widać ewidentnie, w jakiej agonii jest świat zachodu. Polski patriota stanął po stronie Polaków, ale także Niemców - tych nielicznie ocalałych patriotów, którzy krzyczą głośno, że chcą żyć w swoi  kraju a nie islamskim kalifacie.

 

Do sprawy odniósł się Marcin Rola - redaktor naczelny portalu wRealu24.pl: "Widzimy to ewidentnie, to agonia zachodu, agonia zasad, kultury, religii i obyczajów. Jedyne co w tej chwili możemy robić jako Polacy, to się temu biernie przyglądać na ich upadek. Musimy martwić się o siebie, o swoje rodziny, o swoje dzieci i domy. Musimy się zbroić, bo zaraz za naszymi granicami będą kalifaty i co wtedy? Będziemy się bronić nogą od krzesła? Powszechny dostęp do broni palnej, bez tego nie ma i nigdy nie będzie demokratycznego państwa prawa!" - skomentował Rola.

 

Wiadomym jest, że muzułmanie chcą przejąć władzę w krajach do, których zostali wysłani. Będą dochodzili do tego w sposób demokratyczny jak Hitler w latach 30-tych e Niemczech. Na niewiernych, czyli rdzennych europejczyków zostanie nałożony specjalny podatek od dochodów - dżizja.

 

Istnienie dżizji było usprawiedliwiane w islamie tłumaczeniem, że jest to opłata w zamian za opiekę ze strony muzułmanów i przywilej życia na terytorium muzułmańskim. Niewierni byli obywatelami drugiej kategorii, nie mogli służyć w wojsku, ani zajmować wysokich pozycji państwowych.

 

Podatek ten był wprowadzany na terenach podbitych przez Kalifów muzułmańskich. Na przykład w trakcie arabskich podbojów Iranu, za czasu kalifatu Ummajadów dżizja była źródłem tak znacznych dochodów dla islamskich władców, że nie zależało im by ludność miejscowa, tzw. zimmi, przechodziła na islam.

 

Polski PATRIOTA stanął naprzeciw agresywnych muzułmanów w Berlinie i...? Co robi niemiecka policja? Video:

Zobacz również:

wRealu24.pl

Dzięki reklamom wspierasz naszą działalność.
ZAMKNIJ