Polaryzatory torsyjne, czym są i dlaczego warto je stosować? Medycyna niekonwencjonalna

Coraz częściej słyszy się o polaryzatorach torsyjnych. Mało kto jednak wie, czym one właściwe są. To niewielkie i dość niepozorne przedmioty, które mogą pomóc nam w pozbyciu się uciążliwych dolegliwości. Wciąż poszerza się grono ich zwolenników i świadczy to o tym, że ta metoda medycyny niekonwencjonalnej rzeczywiście może być bardzo skuteczna

Polaryzatory torsyjne, czym są i dlaczego warto je stosować? Medycyna niekonwencjonalna

Zobacz także:

To szło NA ŻYWO! Tym tekstem Cejrowski doprowadził ludzi do FURII! Zaatakował prowadzącego! [WIDEO]
To szło NA ŻYWO! Tym tekstem Cejrowski doprowadził...
Będziesz w szoku! Oto prawdziwe imiona i nazwiska polskich gwiazd i biznesmenów! Solorz to tak naprawdę...
Będziesz w szoku! Oto prawdziwe imiona i nazwiska...

Polaryzatory torsyjne, czym są i dlaczego warto je stosować? Medycyna niekonwencjonalna

Coraz częściej słyszy się o polaryzatorach torsyjnych. Mało kto jednak wie, czym one właściwe są. To niewielkie i dość niepozorne przedmioty, które mogą pomóc nam w pozbyciu się uciążliwych dolegliwości. Wciąż poszerza się grono ich zwolenników i świadczy to o tym, że ta metoda medycyny niekonwencjonalnej rzeczywiście może być bardzo skuteczna.

Czym są polaryzatory torsyjne?
Przed wyjaśnieniem, czym są polaryzatory torsyjne, warto uświadomić sobie kilka podstawowych kwestii. Należy zdać sobie sprawę z tego, iż otaczająca nas przestrzeń jest wypełniona tzw. praną, czyli energią życia. Wiele osób wierzy, że poziom tej energii w ludzkim organizmie ma bardzo duży wpływ na stan zdrowia – jeżeli będzie jej za mało, problemy mogą się nasilać.

Polaryzator torsyjny to przedmiot, który ma za zadanie doładować ludzki organizm praną. Dzięki temu usunięte zostają zakłócenia biopola i odblokowują się kanały energetyczne. Przez to organy, takie jak wątroba czy płuca, mogą znacznie lepiej funkcjonować, dzięki czemu uciążliwe dolegliwości znikają. Niektórzy nazywają polaryzatory domowymi bioenergoterapeutami.

Wyróżniamy kilka rodzajów polaryzatorów, a najpopularniejszym jest niewielka kostka o nazwie PT-01. Można umieścić ją pod swoim łóżkiem, schować do kieszeni lub przykładać do miejsca na ciele objętego chorobą. Nieco większy polaryzator, PT-37, może z kolei przydać się osobom chcącym zneutralizować negatywny wpływ promieniowania elektromagnetycznego pochodzącego m.in. z komputerów czy nowoczesnych telefonów.

Dlaczego warto stosować polaryzatory torsyjne?
Co prawda prana znajduje się tak naprawdę wszędzie, ale jest ona zbyt rozrzedzona, aby mogła właściwie zadziałać na organizm. By okazała się pomocna w zlikwidowaniu problemów zdrowotnych, musi być ona skoncentrowana – i właśnie po to powstały polaryzatory torsyjne. Serce całego tego systemu stanowi tzw. generator-matka. To on pobiera energię z Ziemi i kosmosu oraz zagęszcza ją, a następnie emituje w postaci prawoskrętnego wiru. Taki skręcony, czyli inaczej torsyjny wir, jest przechwytywany przez polaryzatory, które pełnią funkcję jego przekaźnika.

Zwolennicy polaryzatorów torsyjnych przekonują, że pomagają one nie tylko w pozbyciu się przykrych dolegliwości, ale też służą do energetyzowania wody oraz przywracania harmonii energetycznej organizmu.

Na temat działania polaryzatorów torsyjnych przeprowadzono kilka naukowych badań. Dowiodły one, że generowane przez te przedmioty fale bardzo pozytywnie oddziałują m.in. na narządy ruchu, powodując złagodzenie dolegliwości bólowych.
Polaryzatory można zakupić w sklepie http://sklep.torst.pl